Rīgā +23 °C
Pirmdiena, 20. maijs
Venta, Salvis, Selva

Latvijas handbolisti pēdējās sekundēs nodrošina uzvaru pār Gruziju

Pateicoties Avija Jurdža rezultatīvajam metienam divas sekundes pirms beigu signāla, Latvijas handbola valstsvienība sestdien ar 22:21 pārspēja Gruziju Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra spēlē.Kā pavēstīja Latvijas Handbola federācijā, spēli veiksmīgāk iesāka Latvijas handbolisti, kuri 9.minūtē bija vadībā ar 5:2.

Turpinājums vairs neizdevās tik veiksmīgs. Puslaika vidū mājinieki rezultātu izlīdzināja (6:6), bet atlikušajā laikā abas komandas guva vairs tikai pa pieciem vārtiem. Pirmais puslaiks noslēdzās 11:11.Arī otrajā puslaikā turpinājās smagnēja un nervoza spēle. Nevienai no komandām neizdevās iegūt ievērojamu pārsvaru. Izšķirošais pēdējais uzbrukums piederēja Latvijas izlase, kas uzbrukuma smailē izvirzīja Aivi Jurdžu. Viņš divas sekundes pirms spēles beigām guva uzvaras vārtus.Māris Veršakovs ar gūtajiem 9/4 vārtiem bija rezultatīvākais spēlētājs Latvijas izlases rindās. Andrejs Kuzmins guva sešus vārtus, bet Jurdža rēķinā bija četri vārti.Šī uzvara ļauj Latvijas handbolistiem saglabāt cerības uz kvalificēšanos finālturnīram. Dienas pirmajā spēlē Itālija ar 35:34 pārspēja Somiju, nodrošinot otro uzvaru turnīrā. Latvijas izlasei svētdien jāspēlē tieši ar Itāliju.