Trešdiena, 16. oktobris
Daiga, Dinija, Dinārs

Sevastova Dubaijas turnīra otrajā kārtā zaudē Radvanskai

Anastasija Sevastova piedzīvojusi zaudējumu Dubaijas WTA Premier sērijas tenisa turnīra otrās kārtas spēlē. Trešdien Latvijas labākā tenisiste ar 5:7, 4:6 sīvā cīņā pusotras stundas laikā piekāpās pasaules ranga desmitās vietas īpašniecei Polijas tenisistei Agneškai Radvanskai.Pirmajā setā katra tenisiste pa reizei vinnēja sāncenses servi.

Radvanska, kura turnīrā izlikta ar astoto numuru, izvirzījās vadībā 5:3, taču Sevastovai izdevās rezultātu izlīdzināt. 12.geimā Polijas tenisistei izdevās vēl viens “breiks”, kas ļāva pabeigt 43 minūtes ilgušo pirmo setu savā labā.Otrā seta ceturtajā geimā Radvanska vinnēja Anastasijas servi un panāca rezultātu 3:1. Liepājniece tūdaļ pat revanšējās, taču pēc sīvas cīņas sestajā geimā vēlreiz zaudēja savu servi un šoreiz atspēlēties vairs nespēja.Vienīgo reizi Sevastova un Radvanska līdz šim bija tikušās pagājušā gada Dubaijas turnīrā, arī toreiz otrajā kārtā ar 6:3, 6:3 uzvarēja poliete.Kā zināms, pirmās kārtas spēlē Sevastova pārspēja Krievijā dzimušo Austrālijas tenisisti Anastasiju Rodionovu 6:1, 5:7, 6:3. Par iekļūšanu otrajā kārtā viņa nopelnīja 10 575 dolārus no 2,05 miljonu lielā prēmiju fonda, kā arī 70 reitinga punktus.

Izcelties ganāmpulkā

Divvirzienu līgums Anžejam Pasečņikam paver iespējas Milvoki Bucks pārbaudes spēlēs.