Rīgā +22 °C
Pirmdiena, 29. aprīlis
Raimonds, Laine, Vilnis

Gorkša vārti palīdz Reading uzvarēt svarīgā spēlē par iekļūšanu premjerlīgā

Vārtus Anglijas otrās spēcīgākās futbola līgas - Championship - spēlē sestdien guva Latvijas izlases kapteinis Kaspars Gorkšs, palīdzot Reading komandai ļoti svarīgā mačā ar 4:2 (2:1) izbraukumā pieveikt Vesthemas United vienību.
Gorkšs, kā jau ierasts, nospēlēja visas 90 minūtes, 44.minūtē pēc sitiena ar galvu panākot izlīdzinājumu 1:1.

Vēl šajā mačā uzvarētājiem pa reizei precīzi sita Noels Hants, Īans Hārts un Mikele Leigertvuds. Savukārt United vienībā precīzi bija Karltons Kouls un Rikardu Važtē.

Pēdējās 23 spēlēs tagad Reading komanda izcīnījusi 18 uzvaras, reizi spēlējusi neizšķirti un četrās cīņās zaudējusi.

Championship turnīra kopvērtējumā Redingas klubs pēc sestdienas spēles ar 76 punktiem 40 mačos nostiprinājās otrajā vietā, kas sezonas beigās ļautu automātiski kvalificēties premjerlīgai. Neskatoties uz neveiksmi, Vesthemas vienība saglabāja stabilu trešo vietu, bet jau zaudē Reading četrus punktus. Savukārt līderpozīcijā ar 78 punktiem 39 mačos atrodas Southampton futbolisti.

Pēc sezonas pirmo divu vietu ieguvēji automātiski iekļūs premjerlīgā, bet komandas, kas ieņems 3.-6.vietu, pārspēlēs sadalīs atlikušo ceļazīmi.