Rīgā +20 °C
Piektdiena, 17. maijs
Umberts, Herberts, Dailis

Ibrahimovičs nodrošina Parīzes Saint-Germain atgriešanos Francijas čempionāta kopvērtējuma pirmajā vietā

Francijas futbola čempionāta kopvērtējuma pirmo vietu svētdien atguva Parīzes Saint-Germain komanda, kas ar 1:0 (1:0) viesos uzvarēja Bordo Girondins vienību.Vienīgos vārtus cīņas 43.minūtē guva zviedru uzbrucējs Zlatans Ibrahimovičs, kurš ar 19 gūtiem vārtiem ir turnīra rezultatīvākais spēlētājs.

Girondins komandai šis bija pirmais savā laukumā piedzīvotais zaudējums šosezon.Ar 42 punktiem 21 spēlē Saint-Germain futbolisti izvirzījušies kopvērtējuma pirmajā vietā, tomēr tāds pats punktu skaits ir arī līdzšinējiem līderiem Lionas Olympique, kas piektdien savā laukumā cīnījās 0:0 (0:0) ar pieticīgo Evian komandu.Savukārt par punktu no šīm vienībām atpaliek Marseļas Olympique komanda, kas sestdien ar 3:2 (1:1) savā laukumā uzvarēja esošos valsts čempionus Montpellier.Pa vieniem vārtiem laukuma saimnieku labā šajā mačā guva Ganas futbolisti Andrē Ajevs un viņa brālis Džordans Ajevs, bet reizi izcēlās Andrē Pjērs Žiņaks, kurš kompensācijas laika pirmajā minūtē nodrošināja Olympique komandai uzvaru.Montpellier komanda ar 29 punktiem kopvērtējumā ieņem vien 12.vietu.

Turpmāk nebūs vieglāk

Izlasi pēc smaga zaudējuma Vācijai eksaminēs spēcīgās Zviedrijas un Slovākijas valstsvienības.