Otrdiena, 21. maijs
Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna

Rudņevs nospēlē puslaiku pārbaudes spēlē pret Barcelona

Latvijas futbolists Artjoms Rudņevs otrdien nospēlēja vienu puslaiku pārbaudes spēlē, kurā viņa jaunā Vācijas bundeslīgas vienība Hamburgas SV (HSV) ar rezultātu 1:2 (1:2) piekāpās slavenajam Spānijas klubam Barcelona.

Rudņevs šajā cīņā spēlēja otrajā puslaikā, kurā netika gūti nevieni vārti. Latvijas uzbrucējs neizcēlās ar ļoti bīstamām vārtu gūšanas iespējām.

Jau spēles piektajā minūtē rezultātu atklāja Barcelona vienības aizsargs Dani Alvešs, bet izlīdzinājumu 15 minūtes vēlāk panāca Tolgajs Arslans. Savukārt 2:1 Spānijas klubs panāca 37.minūtē, kad precīzs bija 18 gadus vecais Herards Deulofeu.

Barcelona komanda aizvadīja pirmo spēli jaunā galvenā trenera Tito Vilanovas vadībā.

Šī spēle bija par godu Hamburgas kluba 125 gadu jubilejas svinībām, tomēr Barcelona Vācijā ieradās drīzāk gan ar otro sastāvu. Neatbrauca arī vienības argentīniešu superzvaigzne Lionels Mesi.

Kā ziņots, 24 gadus vecais Rudņevs ar Hamburgas klubu noslēdzis četru gadu līgumu. Viņš kļūs par vēsturē pirmo Latvijas futbolistu bundeslīgas čempionātā.

Aizvadītajā sezonā Rudņevs ar 22 precīziem raidījumiem kļuva par pārliecinošu Polijas čempionāta rezultatīvāko spēlētāju.

Vītoliņš: Šī bija mūsu labākā spēle turnīrā

Pret Slovākijas izlasi parādītais sniegums bijis labākais, kādu šajā turnīrā Latvijas hokejisti ir demonstrējuši, pēc uzvaras pasaules čempionāta mačā sarunā ar žurnālistiem sacīja valstsvienīb...

Ločmelis: Dabūjām emocijas no Gudļevska

Latvijas hokejisti svētdien pasaules čempionāta mačā smēlās emocijas no valstsvienības vārtsarga Kristera Gudļevska, pēc uzvaras sarunā ar žurnālistiem teica izlases uzbrucējs Dans Ločmelis.