Indrašim astotais punkts deviņos KHL mačos, Vitjaz uzvar Jaroslavļā

Latvijas uzbrucējs Miks Indrašis trešdien rezultatīvi asistēja vārtu guvumā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē, viņa pārstāvētajai Maskavas apgabala Vitjaz komandai svinot uzvaru.

"Vitjaz" izbraukumā ar rezultātu 3:2 (1:0, 2:1, 0:1) uzveica Jaroslavļas "Lokomotiv".

Indrašis rezultatīvi asistēja otrā perioda otrajā minūtē, kad pēc nostāšanās pretinieku aizsardzības zonā palīdzēja Aleksandram Jaremčukam panākt 2:0. Pārējos divus vārtus viesiem guva Niko Ojameki.

Latviešu hokejists šajā mačā spēlēja 16 minūtes un 16 sekundes, kuru laikā vienreiz meta pa vārtiem un uzvarēja piecos no četriem iemetieniem. Sezonas pirmajās deviņās spēlēs viņš guvis trīs vārtus un atdevis piecas rezultatīvas piespēles.

"Vitjaz" ar astoņiem punktiem deviņās spēlēs ieņem astoto vietu Rietumu konferencē.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 24 komandas - pa 12 Rietumu un Austrumu konferencēs. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīs pa 56 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.