Ceturtdiena, 2. maijs
Sigmunds, Zigismunds, Zigmunds

Latvijas U-18 hokejisti nonāk zaudējuma attālumā no elites divīzijas atstāšanas

Latvijas U-18 hokejisti Krievijas pilsētā Sočos notiekošajā pasaules čempionātā elites divīzijā ceturtdien piedzīvoja jau piekto neveiksmi piecās spēlēs, cīņā par vietas saglabāšanu spēcīgāko vidū ar 2:5 piekāpjoties Slovākijas vienaudžiem. Latvijas izlasē ar precīziem metieniem izcēlās otrās maiņas uzbrucēji Haralds Egle un Edgars Homjakovs.

Sērijā līdz divām uzvarām Latvija nonākusi zaudētājos ar 0-1. Abas komandas tiksies arī piektdien - Latvijas uzvara pagarinās sēriju (trešais mačs tad notiks svētdien), bet zaudējuma gadījumā elites divīziju nāksies atstāt.

Jau pirmo 12 minūšu laikā Latvija zaudēja divus vārtus, savukārt otrās 20 minūtes uzvarēja ar 2:1, pirms izšķirošās trešdaļas atrodoties zaudētājos ar 2:3. Trešā perioda vidū slovāki realizēja vairākumu, bet nepilnas divas minūtes pirms beigām guva arī piektos vārtus - 5:2.

Kristaps Nazarovs Latvijas vārtos tika galā ar 33 no 38 pretinieku metieniem, bet mūsējie pa slovāku vārtiem meta 34 reizes.

Iepriekš apakšgrupu turnīrā Latvijas izlase piedzīvoja četrus smagus zaudējumus Somijas (0:7), Čehijas (0:7), ASV (1:7) un Krievijas (2:10) izlasēm.

Porziņģis iedzīvojies ikra muskuļa sastiepumā

Latvijas basketbolists Kristaps Porziņģis Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) Austrumu konferences ceturtdaļfināla spēlē iedzīvojies ikra muskuļa sastiepumā, otrdien pavēstīja viņa pārstāvētā Bost...