Rīgā +20 °C
Otrdiena, 21. maijs
Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna

Masaļska un Pujaca klubiem zaudējumi Gagarina kausa ceturtajās spēlēs

Gagarina kausa izcīņas pirmās kārtas spēlē pirmdien Hantimansijskas Jugra ar Latvijas valstsvienības vārtsargu Edgaru Masaļski vārtos savā laukumā piekāpās Magņitogorskas Metallurg komandai 1:2. Rezultāts sērijā līdz četrām uzvarām kļuvis neizšķirts 2:2. Masaļskis sērijas ceturtajā mačā atvairīja 23 no 25 viesu metieniem.

Savukārt Georgijam Pujacam un viņa pārstāvētajam Novosibirskas klubam Sibirj Gagarina kausa izcīņa beigusies. Pirmdien viņa komanda ceturto reizi pēc kārtas zaudēja Ufas Salavat Julajev – 0:5 un sērijā 0:4. Pujacs pēdējā mačā nopelnīja divas soda minūtes.Gagarina kausa ceturtdaļfinālā līdz ar Salavat Julajev iekļuvuši arī Kazaņas Ak Bars hokejisti, kuri ar 4:2 pārspēja Astanas Baris (sērijā 4:0).

Vēl pirmdien KHL pamatturnīra uzvarētāji un Kontinenta kausa ieguvēji Omskas Avangard viesos ar 3:1 uzvarēja Ņižņekamskas Ņeftehimik un panāca izlīdzinājumu sērijā 2:2.

Dārziņš: Ļoti būtiski būs tas, kā spēsim atjaunoties

Latvijas hokeja izlasei pirms otrdien paredzētās izšķirošās spēles ar ASV par iekļūšanu pasaules čempionāta ceturtdaļfinālā ļoti svarīga būs spēlētāju atjaunošanās pēc smagā mača ar slovākiem, pirmdi...