Sestdiena, 19. oktobris
Drosma, Drosmis, Elīna

Masaļskis sausā, Dinamo uzvar Atlant komandu

Rīgas Dinamo hokejisti Kontinentālās hokeja līgas kārtējā spēlē ar 2:0 (0:0, 0:0, 2:0) uzvarēja vienus no līgas favorītiem un pašreizējos turnīra tabulas līderus Mitišču Atlant komandu. Vārtu rīdzinieku labā guva Filips Novāks un Marsels Hosa, bet vārtsargs Edgars Masaļskis atvairīja visus pretinieku metienus.

Septiņās KHL tunīra spēlēs Dinamo izcīnījuši trīs uzvaras. Pirmdien rīdzinieki savā laukumā aizvadīs spēli pret Ņižņijnovgorodas Torpedo.

Jau trešajā minūtē rīdzinieki pārkāpa skaitliskā sastāva noteikumu un palika mazākumā, taču, pateicoties pašaizliedzīgai darbībai aizsardzībā un vārtsarga Masaļaska meistarībai, divas minūtes izdevās izturēt. Trešdaļas vidū Dinamo izdevās spēli izlīdzināt, un 10.minūtē lieliska iespēja atklāt rezultātu bija Markam Hartiganam. Apslidojis vārtus, viņš raidīja ripu vārtos, tomēr Atlant vārtsargam Emerijam ar grūtībām izdevās to atvairīt. Līdz trešdaļas beigām rīdziniekiem bija divas iespējas realizēt skaitlisko vairākumu, tomēr tās palika neizmantotas. Savukārt pēdējās divās minūtēs Dinamo ar grūtībām nosargāja savus vārtus, spēlējot četratā pret pieciem viesiem.

Visumā līdzīga spēle, kurā izcēlās abi vārtsargi Masaļskis un Emerijs, turpinājās arī otrajā trešdaļā. Dinamo perioda sākumā neizmantoja 40 sekundes lielā skaitliskā pārsvara, bet trešdaļas beigās bīstamu Širokova raidījumu no tuvas distances tvēra Atlant vārtsargs.

Slidenais rezultāts arī trešo trešdaļu abām komandām lika sākt, lielāko uzmanību pievēršot savu vārtu drošībai. Pirmajās sešās minūtēs dinamieši godam izturēja divus skaitlisko mazākumus, bet, kad perioda vidū noraidīts tika Atlant hokejists Pirness, vadzis beidzot lūza. Marsela Hosas metienu uz vārtu pusi pielaboja Filips Novāks – 1:0.

Mitišču kluba hokejisti metās atspēlēties, un dažu minūšu laikā vairākas reizes briesmās bija Masaļska vārti. Tomēr lielisku spēli aizvadījušais Edgars izturēja. Mača izskaņā nosargāt uzvaru Dinamo palīdzēja arī viņu pretinieki, divas reizes pēc kārtas pārkāpjot noteikumus. Spēlējot piecatā pret trijiem, skaistu kombināciju izspēlēja Hartigans, Elisons un Hosa, un pēdējais raidīja ripu praktiski tukšos vārtos – 2:0.

Par labāko Dinamo rindās pelnīti atzina Edgaru Masaļski.

LASI VĒL

Šuplers: Spēle bija grūta, bet interesanta

Kontinentālā hokeja līga

Dinamo – Atlant 2:0 (0:0, 0:0, 2:0)

Vārti: 49:41 Novāks (Hosa, Elisons, vair.) - 1:0, 57:47 Hosa (Elisons, vair.) - 2:0.