Otrdiena, 21. maijs
Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna

Metallurg hokejisti kā pēdējie iekļūst Gagarina kausa pusfinālā

Gagarina kausa izcīņas ceturtdaļfināla sērijas izšķirošajā septītajā spēlē Omskas Avangard kluba hokejisti savā laukumā ar 0:2 zaudēja Magņitogorskas Metallurg komandai, kura vinnēja sērijā 4:3 un iekļuva pusfinālā. Cīņā par vietu finālā Metallurg tiksies ar Ufas Salavat Julajev komandu.Otrajā trešdaļā viesi atklāja rezultātu, bet pamatlaika pēdējās sekundēs iemeta ripu tukšos KHL regulārās sezonas uzvarētāju vārtos.

Kā zināms, otrajā pusfinālā tiksies Mitišču Atlant hokejisti, kuri ceturtdaļfinālā ar 4:3 uzvarēja Sanktpēterburgas SKA komandu, un Rīgas Dinamo pāridarītāji Jaroslavļas Lokomotiv. Pirmā spēle paredzēta 23.martā Jaroslavļā.

Vītoliņš: Šī bija mūsu labākā spēle turnīrā

Pret Slovākijas izlasi parādītais sniegums bijis labākais, kādu šajā turnīrā Latvijas hokejisti ir demonstrējuši, pēc uzvaras pasaules čempionāta mačā sarunā ar žurnālistiem sacīja valstsvienīb...