Piektdiena, 17. maijs
Umberts, Herberts, Dailis

Mitišču Atlant viesos otrreiz uzvar Lokomotiv hokejistus

Gagarina kausa izcīņas pusfināla sērijas otrajā spēlē Mitišču Atlant hokejisti piektdien viesos ar 3:2 pagarinājumā uzvarēja Jaroslavļas Lokomotiv komandu un izvirzījās vadībā sērijā 2:0. Nākamās divas spēles sērijā līdz četrām uzvarām paredzētas Atlant mājās.Uz Atlant čehu uzbrucēja Jana Bulisa gūtajiem vārtiem pirmās trešdaļas vidū laukuma saimnieki otrajā atbildēja ar diviem precīziem Aleksandra Gaļimova un Aleksandra Koroļuka precīziem metieniem triju minūšu laikā.

Piecas minūtes vēlāk Igors Musatovs panāca izlīdzinājumu 2:2.Trešajā trešdaļā rezultāts nemainījās, bet pagarinājuma 14.minūtē pēc lieliska individuālā gājiena uzvaras vārtus (savus otros spēlē) guva Musatovs.Kā zināms, pirmajā spēlē Atlant hokejisti guva pārliecinošu uzvaru 6:1.Sestdien pusfināla sērijas otro spēli aizvadīs Ufas Salavat Julajev un Magņitogorskas Metallurg hokejisti (sērijā 1:0).