Otrdiena, 21. maijs
Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna

Salavat Julajev hokejisti Gagarina kausa pusfinālā otrreiz pārspēj Metallurg komandu

Gagarina kausa izcīņas pusfināla otrajā spēlē Ufas Salavat Julajev hokejisti sestdien savā laukumā ar 4:0 pārspēja Magņitogorskas Metallurg komandu un sērijā panāca 2:0 pārsvaru.Pirmajās divās trešdaļās laukuma saimnieki guva pa diviem vārtiem. Pirmajā atzīmējās Kirils Koļcovs un Oļegs Saprikins, otrajā – Sergejs Zinovjevs un Andrejs Kuteikins.

Trešajā periodā viesiem tā arī neizdevās pārspēt Salavat Julajev vārtsargu Ēriku Ersbergu un rezultāts palika nemainīgsTrešā spēle sērijā līdz četrām uzvarām paredzēta pirmdien. Svētdien trešo reizi savā starpā tiksies Mitišču Atlant un Jaroslavļas Lokomotiv (sērijā 2:0).

Vītoliņš: Šī bija mūsu labākā spēle turnīrā

Pret Slovākijas izlasi parādītais sniegums bijis labākais, kādu šajā turnīrā Latvijas hokejisti ir demonstrējuši, pēc uzvaras pasaules čempionāta mačā sarunā ar žurnālistiem sacīja valstsvienīb...