Rīgā +22 °C
Pirmdiena, 20. maijs
Venta, Salvis, Selva

Senators bez Daugaviņa cieš zaudējumu Čikāgai

Otavas Senators bez latviešu uzbrucēja Kaspara Daugaviņa sastāvā piektdien savā laukumā ar 1:2 piekāpās Čikāgas Blackhawks Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē.

Senators pirmajā trešdaļā vadībā izvirzīja Milans Mihaleks, bet otrajā periodā Braiena Bikela un Mariana Hosas gūtie vārti nodrošināja uzvaru viesiem. Iepriekšējās sešās no septiņām spēlēm Otavas klubs bija guvis uzvaras.

Daugaviņš otro cīņu pēc kārtas palika nepieteikto spēlētāju sarakstā, jo Senators galvenais treneris Pols Maklīns izvēlējās tādu pašu sastāvu kā iepriekšējā spēlē.

Otava nu ieņem 7.vietu Austrumu konfereces kopvērtējumā (76 punkti), par sešiem mazāk ir Vinipegas Jets komandai.

Divās NHL spēlēs vārtsargiem izdevās atvairīt visus pretinieku metienus. Tā Detroitas Red Wings ar 6:0 savā laukumā sasita Minesotas Wild, Džimijs Hovards tika galā ar visiem 19 Wild raidījumiem. Uzvaru lielā mērā nodrošināja zviedru trio Henriks Zeterbergs, Valteri Filipula un Niklass Kronvals, kuriem pa trim rezultivitātes punktiem.

Tikmēr savu trešo sauso spēli šosezon un 20.karjerā aizvadīja Ņūdžersijas Devils otrais vārtsargs Johans Hedbergs, atvairot visus 23 Vašingtonas Capitals metienus. Ņūdžersija triumfēja ar 5:0, trīs vārti jeb hettriks Zaka Parizes kontā. Panākums ļāva Devils par punktu apsteigt Daugaviņa Senators un pakāpties uz 6.vietu Austrumos, Vašingtona atrodas uzreiz aiz play-off barjeras – 9.vietā (69 punkti).