Rīgā +17 °C
Pirmdiena, 20. maijs
Venta, Salvis, Selva

Senators bez Daugaviņa nonāk iedzinējos sērijā pret Rangers

Otro zaudējumu NHL Stenlija kausa izcīņas 1.kārtas sērijā pirmdien piedzīvoja Otavas Senators, kas bez Kaspara Daugaviņa sastāvā ar 0:1 savā laukumā atzina Ņujorkas Rangers pārākumu. Sērijā rezultāts kļuvis 2:1 Rangers labā.

Vienīgos vārtus spēles 48.minūtē guva Braiens Boils, kuram tā bija jau trešā iemestā ripa sērijas trīs mačos. Henkriks Lundkvists Rangers vārtos tika galā ar visiem 39 Otavas metieniem, bet Senators vārtsargs Kreigs Andersons atvairīja 22 no 23. Otavieši katrā no trešdaļām pa vārtiem meta biežāk, tomēr kaut vienu ripu dabūt tīklā tā arī neizdevās. Daugaviņš jau otro spēli pēc kārtas vēroja no tribīnēm.

Sērijā rezultāts 2:1 Rangers labā – Otavai nu jādara viss, lai pirms došanās atpakaļ uz Ņujorku nebūtu kristiskais 1:3. Nākamā spēle naktī uz ceturtdienu turpat Otavā.

Stenlija kausa īpašnieki Bostonas Bruins izbraukumā ar 4:3 pārspēja Vašingtonas Capitals, uzvaras ripu 59.minūtē Bostonai iemeta kapteinis Zdeno Hara. Sērijā ar 2:1 vadībā Bruins.

Sentluisas Blues arīdzan ar 4:3 pārspēja Sanhosē Sharks, sērijā izvirzoties vadībā ar 2:1. Trešā perioda sākumā bija pat 4:1, bet atlikušajā laikā Sharks divas ripas atguva, par uzvaru pacīnīties tomēr nespējot.

NHL Stenlija kausa izcīņa, 1.kārta
Austrumi

Otavas Senators– Ņujorkas Rangers 0:1 (sērijā 1:2)

Vašingtonas Capitals – Bostonas Bruins 3:4 (1:2)

Rietumi
Sanhosē Sharks – Sentluisas Blues 3:4 (1:2)

Vītoliņš: Šī bija mūsu labākā spēle turnīrā

Pret Slovākijas izlasi parādītais sniegums bijis labākais, kādu šajā turnīrā Latvijas hokejisti ir demonstrējuši, pēc uzvaras pasaules čempionāta mačā sarunā ar žurnālistiem sacīja valstsvienīb...