Pirmdiena, 14. oktobris
Minna, Vilhelmīne

Batons ātrākais Monako GP otrajā treniņbraucienā

Mc Laren Mercedes britu pilots Džensons Batons uzrādījis ātrāko laiku Pirmās formulas (F-1) čempionāta 6.posma – Monako Grand Prix – otrajos brīvajos treniņbraucienos.

Treniņu sesijas sākumā vēl nelija, tādēļ labākie apļu laiki tika uzrādīti tieši tad. Batons savu ātrāko apli veica vienā minūtē un 15,746 sekundēs. Tikmēr otro ātrāko laiku uzrādīja Lotus-Renault franču pilots Romēns Grožāns (+0,392 sekundes), kurš bija otrs labākais arī pirmajos treniņos rīta pusē.

Trešo un ceturto vietu ieņēma Ferrari pārstāvji Felipe Masa (+0,856) un pirmās treniņu sesijas uzvarētājs Fernando Alonso (+0.915). Piektais palika iepriekšējā posma - Spānijas GP uzvarētājs, venecuēlietis Pastors Maldonado no Williams, bet sešinieku noslēdza vācietis Niko Rosbergs, kurš pārstāv Mercedes komandu.

Vēl pirmajā desmitniekā otrajos treniņos iekļuva Marks Vēbers (Red Bull), Kamui Kobajaši (Sauber-Ferrari), Mihaēls Šūmahers (Mercedes) un pēdējo divu sezonu čempions Sebastians Fetels (Red Bull), kurš Batonam zaudēja vairāk kā pusotru sekundi.

Trešais treniņbrauciens un Monako GP kvalifikācija norisināsies sestdien, bet sacīkstes sāksies svētdien plkst.15 pēc Latvijas laika. Monako tiks aizvadīts sestais no šosezon kopumā paredzētajiem 20 posmiem.

Čempionāta kopvērtējumā Fernando Alonso un Sebastianam Fetelam ir pa 61 punktam, seko Luiss Hamiltons (53), Kimi Raikonens (48) un Džensons Batons (45).