Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Jaunā koronavīrusa ietekmes mazināšanai uz ekonomiku valsts atvēlēs līdz miljardam eiro

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Janka
J
Nu ja bus atkal kadam ko iebast kabata,un mes nodoklu maksataji atkal par to maksasim ka kads klus par milionu bagataks,tas ir ta domats un neka savadak,jo prieks mazas latvijas tas miliards ir loti daudz pat loti,mus tautu atkal par muļķiem taisa ka jau tas ir vienmer.
Raimonds1
R
https://www.draugiem.lv/blogs/post/Par-to-COVID-19-virusu-un-parejo-kas-ar-to-sakara_16451873 Konservatīva, piesardzīga, apsteidzoša rīcība - te nu pasaule ir nedaudz nokavējusi. Ir noskaidrots ilgais inkubācijas periods, iespēja aplipināt citus bezsimptomu periodā un tāpat jau labu laiku ir zināms tas, ka vīruss diezgan ilgi saglabājas vidē un nav obligāti tikt apšķaudītam, lai to dabūtu. Pietiek paurbināt degunu vai apēst konfektes vai maizīti pēc tam, kad esi grābājies gar kāpņu margu vai durvju rokturi. No tā arī publisku pasākumu atcelšana, telpu un virsmu dezinfekcijas pasākumi, roku mazgāšanas ieteikumi, distances ievērošana un ieteikums nedoties uz sabiedriskiem pasākumiem, lieliem iepirkšanās centriem bez vajadzības. Tagad tas viss ir, vai varēja ātrāk - gan jau ka varēja, taču te mēs nonākam pie otrās attieksmes un tā ir visa tā problemātika, kas tomēr ir apkārt tam vīrusam un tiem ierobežojumiem - patērētāju ērtības, ekonomika un politiskās realitātes. Ko nozīmētu vēlētam
farss un cirks
f
Parasta gripa ir cilvēkam daudz bīstamāka, bet tad nebija nekādas ažiotāžas, ne histērijas. Šaia histērijai nav medicīniski iemesli, bet gan politiski, jo šis vīruss nāk no ĶĪnas. bet mūsu marionetes vien,mēr gatavas dancotyt pēc jeņķu stabules.
hmmm
h
No gripas mirst 0.1% slimojošo, no covid2019 3.4% jeb 34 (trīsdesmit četras reizes) vairāk. Atšķirība ir tikai tajā, ka pagaidām (!) covid2019 slimnieku skaits absolūtos skaitļos ir mazāks nekā gripas slimnieku skaits. Piemēram, ASV katru gadu no gripas mirst 27 000 cilvēku. Tātad, ja un nedod dies, ar covid2019 saslims tieši tikpat daudz cik ar gribpu tad ASV nomirs aptuveni miljons (918 000). Un tie jau ir nesalīdzināmi lielumi. Ceru, es jums izskaidroju atšķirību.
  • 0
  • 3
Bikini šeichs
B
Miljarda solījums kā no pārpilnības raga, it kā Latvijā vakar būtu atraduši milzīgu naftas vāti.
Scorseze
S
kankariņa valdība jau gada laikā valsts ārējo parādu ir novedusi no 8. līdz 12 miljardiem un plus vēl šis miljards:) taču sāciet domāt ar galvu, ja ši valdība vēl padarbosies kādu gadu, Latvija no "bedres" vairs neizrāpsies. Domāju, ka tāds arī ir šīs kangarvaldības mērķis. Nezinu, cik vēl ilgi Latvijas iedzīvotāji ir jāčakarē, lai viņi sagrūstu Daugavā tos valsts nodevējus?
  • 3
  • 2
maestro
m
Izmaksas pienāksies visiem tiem, kas jūtas tikpat grūši kā apaļīga uts slapjā caunas kažokā un skaļi klaigā.
Draudzes pērminderis
D
Kur ņemsim to naudiņu, kas spīd mūsu prātiņa bēniņos? Vai tā būs Covidparexgeita.
Scorseze
S
"vīrusafēra" uzņem apgriezienus:)
gf
g
Kur jāpiesakās? Pateicoties Kariņa paziņojumiem 1. diena ar pilnībā zaudētiem pasūtījumiem.
ui kā
u
Kariņkliķe uzvārīsies!
Es
E
Lūdzu atbalstu 1000 EUR katram LR pilsonim un pastāvīgam iedzīvotājam pēc 18 g.v. un 500 EUR līdz 18 g.v. (par katru ārkārtas stāvokļa mēnesi), izņemot publiskajā sektorā strādājošos, kam ienākumi dēļ ārkārtas stāvokļa nesamazinās!
Kainšvainlībtdihs
K
Un no kurienes tie to miljardu izvilks? Ņems aizņēmumu atkal? Un tāpat uzreiz jau skaidrs kā notiks, visādi valdībai pielīmētie tik pateiks, ka jamiem grūši, un tik ripinās miljonus pa kabatām, tiem kam patiesi vajadzēs, tiem tik labi ja kādu centu atripinās.
gf
g
Visas krīzes sākas un beidzas ar svf, pasaules banku. It kā tas būtu kāds jaunums... ...jo citādi, kā gan proletariātu piespiest strādāt?
  • 6
  • 2
hmmm
h
Doma, ka vajag dot naudu krīzes laikā ir ļoti pareiza. Tikai, Latvijā, šķiet tā ir ērta shēma kā norakstīt nodokļu parādus gan par pagātnes "grēkiem", gan priekšdienām - kurš ta pētīs, bija vai nebija brīvdienās parāds iekrājies, ja ir vienošanās ar VID. Par naudas dalīšanu, piemēram, Honkongā, lai stimulētu ekonomiku KATRAM honokgietiem piešķīr 1200 eiro (pēc pārrēķina no Honkongas dolāriem.) Tramps šobrīd apspriež plānu par 1000 USD katram amerikanim (320miljardi kopā tas ir priekš ASV pat ļoti pieticīgi). Es, noteikti, neesmu sociālists, taču krīzes laikā šada te VIENREIZĒJA piešprice ir gan pareiza. Ideja vienkārša. Tu izdali ļaudīm naudu, tie PAŠI lemj, kas viņiem svarīgs pērkams un attiecīgi stimulēt to biznesu, kuram ir pieprasījums, bet to, kurš bija nevajadzīgs - nosūta pa skuju taku. A šobrīd - iesniegs, pieteikumu kāds "zaļās" enerģijas "ražotājs" un vispārējā jūklī ej nu saproti, ražo viņš tur akutko vai tikai shēmo.
bet
b
Galvenais ir glābt Martina bonusus!
va vellos
v
Ko man tas atgādina. 2008 gada beigas - Gud men par Pa rex - miljards jādod, citādi tautu nāksies barot no lauka virtuvēm. Kā tas beidzās, zina visi.
ta nu gan
t
Lētāk droši vien būtu bijis atpirkt no slēpotgribētājiem ceļojumu rezervācijas. Miljards eiro ir ļoti daudz. Cik elpināmos aparātus varētu nopirkt pa šo naudu, kuru taisās izmaksāt laikam negūtās peļņas kompensācijām?

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Ideālā kombinācija un pieredze

"Svarīgi darīt to, kas tiešām patīk. Man ir paveicies, ka patīk tas, kas šobrīd ir arī ļoti pieprasīts," saka Sanita Meijere, kura savā profesionālajā dzīvē savieno gan jurisprudenci, g...

Jaunieši sāk augstāk vērtēt profesionālo stabilitāti

Meklējot darbavietu, jaunieši arvien vairāk novērtē stabilitāti un izaugsmes iespējas, savukārt korporatīvās ballītes viņiem kļuvušas mazāk nozīmīgas. To secinājusi Līga Millere, uzņēmuma Transcom W...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Intervijas

Vairāk Intervijas


Ražošana

Vairāk Ražošana


Karjera

Vairāk Karjera


Pasaulē

Vairāk Pasaulē


Īpašums

Vairāk Īpašums


Finanses

Vairāk Finanses