Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +2 °C
Daļēji apmācies
Piektdiena, 10. aprīlis
Anita, Anitra, Zīle, Annika

Arsenāla radošā darbnīca

Kate Krolle par Kirgizstānu un šķēršļu pārvarēšanu ceļā uz izstādi

Atkal un atkal tu tiec aicināts nokļūt piedzīvojumu varā, tevi uzrunā jauni apvāršņi – uz izstāžu zāles Arsenāls radošās darbnīcas sienas uzrakstīts slavenā mītu pētnieka Džozefa Kembela citāts, no kura jaunā māksliniece Kate Krolle kā kristālu izaudzējusi savu ekspozīciju Mūsu sirdis pieder mums. Tās centrā ir videoinstalācija, kas vēsta par ceļojumu uz Vidusāziju un kas attīstījusies kā mācību projekts Francijā – patlaban viņa studē Le Fresnoy Nacionālajā laikmetīgās mākslas skolā, kur tikko veiksmīgi pabeigusi pirmo gadu.

FOTO: Kūstoša sniega dēļ applūst izstāžu zāle “Arsenāls”

Jumta avārijas rezultātā nopludināts Latvijas Nacionālā mākslas muzeja (LNMM) izstāžu zāles “Arsenāls” otrais stāvs, kur atrodas “Radošā darbnīca”, portālu Diena.lv informēja muzeja pārstāve Natālija Sujunšalijeva. Muzeja speciālisti lēš, ka šīs telpas tuvāko sešu mēnešu laikā nebūs izmantojamas, tāpēc 2010.

Atklās Pētera Sidara personālizstādi "Nāc un ej!"

No 2. līdz 20.septembrim Latvijas Nacionālā mākslas muzeja izstāžu zāles Arsenāls Radošajā darbnīcā (II stāvā, Torņa ielā 1, Vecrīgā) skatītāji varēs iepazīties ar mākslinieka Pētera Sidara jaunākajiem darbiem viņa personālizstādē "Nāc un ej!", informē muzeja pārstāve Nataļja Sujunšalijeva.Pētera Sidara personālizstādes „Nāc un ej!” aizkadrā ir organiskā šķiedra, kas pavada gandrīz katras pilsētas ielas un laukumus, proti, vārnu ekskrementu atstātās baltās pēdas un faktūras uz trotuāra.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide