Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Atjaunošana

Mežu atjauno stādot un dabiski

Lai izaugtu mežs, nepietiek tikai ar stādiņu iestādīšanu. Tie prasa kopšanu, tieši tāpat, kā kaut ko audzējot dārzā. Rūpēties par iestādīto mežaudzi vajag vismaz desmit gadu, līdz var uzskatīt, ka mežs ir atjaunots un izkopts. Tuvojoties rudenim, a/s Latvijas valsts meži notiek augsnes sagatavošana, lai pavasarī, sniegam nokūstot un zemei atlaižoties, varētu stādīt jaunos stādus. Pavisam maza daļa tiek stādīta arī rudenī. Savukārt mežaudžu kopšanā aktīvākais laiks ir vasarā, kad audzes ap stādiem tiek izpļautas, lai jaunajiem kokiem būtu vairāk gaismas un tie varētu augt un attīstīties.

Liepājas metalurgs darbu varētu atsākt jau gada beigās

Liepājas metalurgs (LM) darbu varētu atsākt jau šā gada beigās, piektdien žurnālistiem pēc tikšanās ar LM jauno īpašnieku - Ukrainas uzņēmuma KVV Group vadītāju Valēriju Krištalu un LM administratoru Haraldu Velmeru žurnālistiem sacīja Ministru prezidente Laimdota Straujuma (Vienotība), vēsta portāls Dienas Bizness.

Grāmatas Atjaunošana recenzija. Atmiņas portrets

Plašākā nozīmē grāmata Atjaunošana ir atgādinājums par atmiņu kā ne tikai personisko, bet arī kolektīvo vēsturiSorbonnas Universitātes franču literatūras pasniedzēja, mīloša vīra un dēla Žeroma Lafarga mierpilnajā dzīvē kādudien ielaužas ziņa, ko sūtījis kāds vācu vēsturnieks. Izrādās, šis Johans Launers vēlas lūgt viņa palīdzību, lai noskaidrotu pats savas pagātnes mīklu un mēģinātu "izstaigāt savu dzīves ceļu pretējā virzienā, lai piedzimtu" (54.

Dienas replika: Varbūt jādomā par vecā labā rajona atjaunošanu

Bijušais pašvaldību lietu ministrs, tagad Latvijas Lielo pilsētu asociācijas izpilddirektora vietnieks Māris Kučinskis teic: «Ir jāatrod mehānisms, kā varētu apiet tās robežas, kuras šobrīd ir iezīmējusi administratīvā reforma.» Gandrīz vai aizmirsts, ka administratīvi teritoriālā reforma tikko noslēgusies paša partijas biedra Edgara Zalāna vadībā.

Pazīstamas interjera dizaineres un stilistes palīdzēs atjaunot bērnudārzus

Labdarības projektā, kura ietvaros tiks atjaunoti interjeri 10 Latvijas bērnudārzos, piedalīsies arī vairākas sabiedrībā zināmas interjera dizaineres un stilistes - Anna Butele, Zane Tetere, Santa Vanaga un Santa Bindemane. Projekta dalībnieces veidos skices bērnudārzu pārvērtībām, kuras apņemsies īstenos paši remontdarbu iniciatori. 

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide