Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Brīvlaiks

Jau pirmajās brīvlaika dienās slimnīcā ar nopietnām traumām nogādāti vairāki bērni

Bērnu un pusaudžu traumatisms, kā arī dažādi nelaimes gadījumi, kuros cieš bērni, vasaras brīvlaikā strauji pieaug. To apliecina arī aizvadīto brīvdienu skaudrā statistika, tāpēc Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķi jau šodien aicina pieaugušos ar saviem bērniem pārrunāt dažādus drošības jautājumus, portālu Diena.lv informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests.

Lielākajai daļai skolēnu sākas pavasara brīvlaiks

No pirmdienas, 13.marta, līdz 17.martam sāksies pavasara brīvlaiks 1.-11.klases skolēniem, liecina Ministru kabinetā apstiprinātie noteikumi par 2016./2017.mācību gada sākuma un beigu laiku.

Daļai skolēnu noslēdzas mācību gads

Piektdien skolēniem, kuri mācās no pirmās līdz astotajai, kā arī 10. un 11.klasē, ir pēdējā mācību diena pirms vasaras brīvlaika sākšanās.

Britu skolotāji ir pret īsāku vasaras brīvlaiku

Lielbritānijas skolotāju arodbiedrība paudusi kategoriskus iebildumus pret Notingemas pilsētas domes plānu samazināt skolēnu vasaras brīvlaiku no sešām līdz četrām nedēļām, kā arī mācību gadu dalīt piecās daļās, ziņo izglītības portāls un skolvadības sistēma E-klase.lv. 

Vecāku zīmes britu skolās vairs nelīdzēs

Lielbritānijā plašas diskusijas izraisījusi ziņa par Izglītības ministrijas nodomu mainīt sistēmu, kas paredz ar vecāku zīmēm vairs nevarēs attaisnot bērna kavējumus, ziņo izglītības portāls un skolvadības sistēma E-klase.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide