Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Carnikava

FOTO: Gaujā pie Carnikavas spridzināts ledus

Gaujā pie Carnikavas šopēcpusdien pēc plkst.15 sakustējās ledus, bet dažas minūtes vēlāk tika detonētas arī ledū uzstādītās sprāgstvielas, novēroja aģentūra LETA.

Carnikavas dome lēmusi likvidēt Sporta centru

Carnikavas dome šodien ārkārtas sēdē lēmusi likvidēt Carnikavas Sporta centru, interešu izglītību pārceļot uz Carnikavas vidusskolu, aģentūru LETA informēja domes priekšsēdētāja Daiga Jurēvica (LZS).

Carnikava - 100 neizmantotu nosnaušanās iespēju zeme

Noskaidrot vietu, uz kuru Latvijā nevajag braukt sēņot, izzināt visu par īstajiem un patiesajiem nēģiem, izbaudīt piejūru, dārzus un arhitektūras pērles deviņdesmito stilā un galu galā gremdēties arī pārdomās par mūžību, krustošanos un veciem un jauniem baroniem. To visu var, aizbraucot uz Carnikavu.

Carnikavā opozīcija mēģina panākt savu, pametot domes sēdi

Izmantojot situāciju, kad viens no koalīcijas deputātiem nebija ieradies uz Carnikavas novada domes sēdi, opozīcija trešdien panāca sēdes pārtraukšanu, izejot no zāles, kā arī neieradās uz izsludināto domes sēdi nākamajā rītā, piektdien vēsta laikraksts Diena.Apzinoties, ka reiz jau veiktā pašvaldības vadītājas nomaiņa varētu atkārtoti neizdoties, opozīcija tomēr mēģina panākt sev vēlamu rezultātu un izvirzījusi prasības domes priekšsēdētājai Daigai Jurēvicai (LZS).

Jaunais Carnikavas vadītājs: Vadības maiņa ir gadiem rūdzis process

Carnikavas novada domes vadības maiņa neesot vienas dienas lēmums, bet gan "gadiem rūdzis process, kura pēdējais piliens bija nākamā gada pašvaldības budžeta izstrādes vienpersoniskais stils", aģentūrai LETA norādīja jaunievēlētais Carnikavas novada domes priekšsēdētājs Imants Krastiņš (Reģionu alianse).

Carnikavā pabeigta aizsargdambju būve

Carnikavas novadā Gaujas abos krastos izbūvēti trīs jauni aizsargdambji un pabeigta četru veco dambju rekonstrukcija, kas ļaus no palu ūdeņiem pasargāt 5140 iedzīvotājus un viņu īpašumus 437 hektāru platībā, portālu Diena.lv informēja Carnikavas novada dome. Tā ir pirmā tik liela mēroga pretplūdu aizsargbūve, kas izbūvēta neatkarīgās Latvijas vēsturē.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide