Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +22 °C
Daļēji saulains
Svētdiena, 21. jūlijs
Meldra, Meldris, Melisa

Dabas muzejs

Dabas muzejā izstāde Latvijas lepnums - vietējie āboli

No 23. līdz 27. janvārim Latvijas Dabas muzejā būs atvērta Latvijas Valsts Augļkopības institūta organizētā izstāde Latvijas lepnums – vietējie āboli, kurā varēs aplūkot vairāk nekā 100 dažādas Latvijā audzētu ābolu šķirnes un hibrīdus, informēja muzeja pārstāvji.

Dabas muzejā - Latvijas vīnogas un vīni

No 21. līdz 23.septembrim Latvijas Dabas muzejā būs apskatāmas vairāk nekā 100 dažādas vīnogu šķirnes, kā arī baudāmi un nopērkami Latvijas labākie vīni.Neraugoties uz auksto un mitro vasaru, kas nesusi sev līdzi dažādas augu slimības, Latvijas vīnogu audzētāji šogad sarūpējuši vairāk nekā 100 dažādas gan siltumnīcās, gan ārā augušās vīnogu šķirnes.

Šonedēļ Dabas muzejā - dāliju izstāde

No 6. līdz 9. septembrim Latvijas Dabas muzejā tiks atklāta izstāde Dālijas rudenī, kurā varēs aplūkot vairāk nekā 400 dažādas dāliju šķirnes. Savus krāšņākos audzētos ziedus, tostarp populāras un arī jaunas dāliju šķirnes, izrādīs tādi audzētāji kā Aivis Vītols, Rita Zaļā, Maija Breikša, Helga Ancāne, Aivars Baroniņš un citi.Izstāde tapusi sadarbībā ar Rīgas Dārzkopības un biškopības biedrības Dāliju audzētāju sekciju, un tās ietvaros apmeklētāji varēs konsultēties ar speciālistiem par dāliju audzēšanu un šķirņu izvēli, kā arī iegādāties tulpju sīpolus.

Būs apskatāma izstāde par purva dziednieciskajām īpašībām

No 8. februāra līdz 4. martam Latvijas Dabas muzejā būs apskatāma interaktīva izstāde Dabas dziednīca – purvs. Izstādē piedāvāsim iepazīt purvu no neierasta rakursa – kā purvs un tā resursi kalpo cilvēku veselības uzlabošanai un atpūtai. Izstādi veidojusi Dabas aizsardzības pārvalde.

Dabas muzejā izstāde - vienkopus 100 ābolu šķirnes

No 11. līdz 15. janvārim Latvijas Dabas muzejā  būs apskatāma Latvijā audzētu ābolu izstāde „Āboli ziemas mirdzumā”. Izstāde tapusi sadarbībā ar Latvijas Valsts Augļkopības institūtu.

Dabas muzejs sabiedrībai atklāj krājuma bagātības

 Ar 2012. gada janvāri Latvijas Dabas muzejs aicina izzināt dabas vēstures daudzveidību, piedāvājot ciklu „Viens gads muzeja krājumā”. Katru mēnesi būs cita tēma – janvāra mēnesis ir veltīts paleontoloģijai, un katru no 366 dienām būs apskatāms jauns objekts.  

Iespēja apmeklēt Dabas muzeju bez maksas

28., 29. un 30. decembrī Latvijas Dabas muzejs piedāvā visiem interesentiem bez maksas apmeklēt muzeja pastāvīgās ekspozīcijas.  

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide