Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā 0 °C
Daļēji saulains
Trešdiena, 26. februāris
Mētra, Evelīna, Aurēlija

Ēdiens

Pilns šķīvis, pustukšs vai pavisam tukšs...

Ēdiens ir viens no pamata pīlāriem, kas ļauj cilvēka organismam dzīvot un pilnvērtīgi funkcionēt. Bet vai arī neēšana un uztura ierobežojumi savu reizi un noteiktās devās var nākt veselībai par labu?

Baltic Restaurants Latvia pastiprinās piegādātāju auditēšanu

SIA Baltic Restaurants Latvija (BRL) pastiprinās pārtikas produktu piegādātāju un produkcijas ražotāju auditu, portāls Diena.lv uzzināja uzņēmumā. Turpmāk pārtikas piegādātāju piedāvātie produkti tiks ne tikai pārbaudīti pēc organoleptiskiem kvalitātes rādītājiem, bet tiks arī veiktas sistemātiskas mikrobioloģisko rādītāju pārbaudes, izmantojot sertificētas laboratorijas pakalpojumus.

Ēdiena izšķērdētāji

Kamēr gandrīz 800 miljoni pasaules iedzīvotāju cīnās par katru maltīti, tikmēr citi ik gadu atkritumos izmet pārtikas daudzumu, ar ko pietiktu, lai pabarotu visus badacietējus. 

Lieliskām brīvdienām: Kāpostu pīrāgs grieķu gaumē

Tāpat kā gaidām pirmos tomātus, jaunos kartupeļus un pašu audzētos kraukšķīgos gurķīšus – gaidām arī jaunos kāpostus. Šo recepti mazliet neparastākā stilā – ar Vidusjūras reģiona noti garšā – iesaka veģetārā uztura skolas Vegus vadītāja Dita Lase.

Šefpavāri iziet pļavās un dodas mežā

Jau 2008. gadā radot Mūsdienu Latvijas virtuves manifestu, Latvijas iedvesmas pilnākie šefpavāri, to skaitā arī dabas un putnu mīlis restorānu 3 un _Trīs pavār_i šefpavārs Ēriks Dreibants, vienojās, ka jātiecas uz pašmāju reģionam raksturīgo un svaigo produktu izmantošanu restorānu ēdienkartēs atrodamajā piedāvājumā. Pašreiz sezonālie produkti kļuvuši par neatņemamu sastāvdaļu labākajos Latvijas restorānos, bet aizvien biežāk ēdienkartēs ieraugām arī dabas veltes no mūsu mežiem un pļavām.

Moringa - brīnumaugs, kas paglābs pasauli no bada?

Ik pa brīdim modē nāk kāds jauns produkts, kuram, spriežot pēc cildinošiem aprakstiem, vajadzētu izglābt cilvēci no slimībām un bada. Pēc kāda laika tas tiek piemirsts un cildinošie vārdi jau tiek veltīti nākamajam brīnumam. Nu, šķiet, pienākusi kārta moringai.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide