Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Eiropas kultūras galvaspilsēta

Aptauja: Vairums uzskata, ka Rīga spēs attaisnot kultūras galvaspilsētas statusu

2014.gadā, kad Rīga ir Eiropas kultūras galvaspilsētas godā, vairums aptaujāto iedzīvotāju uzskata - Rīga šo statusu attaisnos. 71% aptaujāto ir pārliecināti, ka programma Rīga 2014 spēs piedāvāt kvalitatīvus pasākumus, turklāt 44% Latvijas ekonomiski aktīvo iedzīvotāju plāno apmeklēt kādu no pasākumiem, atklāj pētījumu kompānijas TNS sadarbībā ar telekompāniju LNT decembra beigās veiktais pētījums.

Logo mēdz būt pravietiski

Tikko pamodies, bažīgi steidzos speciāli pārbaudīt, un, nē, nav tomēr tik ļauni, kā palicis atmiņā no pagājušā gada. Abiem populārākajiem šķībajiem logo šķībums ir augšupejošs, nevis lejup. Grafoloģija un dīvainā indeve vienmēr visur saskatīt zīmes, visbiežāk ļaunu vēstošas, māca, ka augšupejošs teksts liecinot par stipru un ambiciozu raksturu, lejupejošs – par vāju un nepārliecinātu.

KDi lasi: Pasaule pagalmā

Rīga ir kļuvusi par Eiropas kultūras galvaspilsētu. _Rīgas 2014 _programmu direktore Aiva Rozenberga: "Tagad tikai "sarkanais paklājs" tiks ritināts, un plaša sabiedrība varēs ieraudzīt, ko mēs esam darījuši piecus gadus"

Nākamgad Rīgā varētu viesoties pat divi miljoni tūristu

2014.gadā tūristu skaits Rīgā varētu sasniegt divus miljonus, biznesa portālam Nozare.lv prognozēja Rīgas Tūrisma attīstības biroja (RTAB) valdes locekle Vita Jermoloviča.Viņa stāstīja, ka šogad Rīga būs Eiropas kultūras galvaspilsēta, kad galvaspilsētā notiks daudz un dažādi ievērojami pasākumi, piemēram, Pasaules koru olimpiāde, Eiropas Kino balvas ceremonija, koncerti Dzimuši Rīgā u.

Māksla un atrakcijas iziet ielās!

Par 2013. gada Eiropas kultūras galvaspilsētas Marseļas fokusu kļuva ielu māksla, kas spēj sasniegt raibu un lielu skatītāju auditoriju

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide