Laika ziņas
Šodien
Smidzina
Rīgā +20 °C
Smidzina
Otrdiena, 27. jūlijs
Marta, Dita, Dite

Grindeks

Prasa finansēt pašu rīcības sekas

Rīgas apgabaltiesā 19. maijā rakstveida procesā tiks skatīta SIA Publisko aktīvu pārvaldītājs Possessor (bijusī Privatizācijas aģentūra, PA) prasība pret a/s Grindeks līdzīpašniekiem Kirovu Lipmanu un viņa dēlu Filipu Lipmanu par it kā viņu rīcības dēļ valstij radīto zaudējumu piedziņu saistībā ar toreizējās valdības lēmumu pārdot valsts īpašumā atlikušās Grindeks akcijas.

FKTK soda Grindeks un Rīgas kuģu būvētavu

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) par Finanšu instrumentu tirgus likuma pārkāpumiem piemērojusi naudas sodus AS Grindeks un AS Rīgas kuģu būvētava, portālu Diena.lv informēja FKTK.

Valsts no Grindeks akcionāriem Lipmaniem vēlas piedzīt divus miljonus eiro

Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa ceturtdien sākusi skatīt valsts prasību pret zāļu ražotāja AS Grindeks akcionāriem Lipmaniem par pagājušajā gadā valstij piederošo Grindeks akciju pārdošanu, kā rezultātā valstij nodarīti zaudējumi, vēsta Latvijas Televīzijas Dienas ziņas.

FKTK viedokļa maiņa rada miljonu zaudējumus

Banku uzraudzība nav vienīgā joma, kurā Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) līdzšinējās darbības rezultāti rada jautājumus. Šī uzraugošā iestāde ir arī spējusi dažu gadu laikā kardināli mainīt viedokli konkrētos jautājumos, tā radot gan miljonos lēšamas problēmas uzņēmējiem, kas ir paļāvušies uz šo viedokli, gan arī miljonu zaudējumus valstij.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide