Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Iepirkumu uzraudzības birojs

IDB un Valsts robežsardzes vadītāji esot "norakuši kara cirvjus"

Ceturtdien pēc pārrunām ar iekšlietu ministru Sandi Ģirģenu (KPV LV) Iekšējās drošības biroja (IDB) priekšnieks Valters Mūrnieks un Valsts robežsardzes priekšnieks (VRS) Guntis Pujāts esot "norakuši kara cirvjus" savstarpējā komunikācijā.

Tele2 nemierā ar "absurdiem kritērijiem" Zemkopības ministrijas iepirkumā

Mobilo sakaru operators Tele2 iesniedzis sūdzību Iepirkumu uzraudzības birojā (IUB) par Zemkopības ministrijas mobilo sakaru pakalpojumu iepirkumu, liecina informācija IUB mājaslapā. Iepirkuma Mobilo sakaru operatoru sniegto pakalpojumu iegāde ZM un tās padotības esošajām tiešās pārvaldes iestādēm prognozētā līgumcena ir 1,419 miljoni eiro bez pievienotās vērtības nodokļa. Sūdzības izskatīšanas termiņš pagaidām nav noteikts.

Aizdomās par kukuļa pieņemšanu aiztur četras VUGD amatpersonas

Iekšējās drošības birojs (IDB) aizdomās par kukuļa pieņemšanu aizturējis četras Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigādes amatpersonas, tai skaitā abus brigādes komandiera vietniekus, aģentūru LETA informēja IDB.

Pārbauda Rīgas namu pārvaldnieka 8 miljonus vērto liftu apkopes iepirkumu

Iepirkumu uzraudzības birojs uzsācis administratīvā pārkāpuma lietvedību, lai pārbaudītu, vai Rīgas pašvaldības uzņēmums Rīgas namu pārvaldnieks (RNP) nav pieļāvis pārkāpumus, veicot iepirkumu par liftu apkopi un remontdarbiem, ziņo Latvijas Televīzijas raidījums de facto. Iepirkuma vērtība ir 8,3 miljoni eiro, bet līgums paredzēts uz diviem gadiem.

IUB aizliedzis slēgt līgumu 200 miljonu eiro vērtajā NBS auto iepirkumā

Iepirkumu uzraudzības birojs (IUB) ir aizliedzis Aizsardzības ministrijai (AM) slēgt līgumu ar iepirkumā par aptuveni 200 miljonu eiro vērtu bruņoto automašīnu piegādi uzvarējušo Somijas kompāniju Oy Sisu Auto Ab, liecina IUB mājaslapā publicētā informācija.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide