Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +13 °C
Daļēji apmācies
Sestdiena, 24. jūlijs
Krista, Kristiāna, Kristiāns, Kristīne, Kristīna

Ināra Kolmane

Publicēts filmas Mātes piens pirmais tīzeris

Filmu studijas Deviņi un režisores Ināras Kolmanes veidotais pilnmetrāžas spēlfilmas projekts Mātes piens saņēmis finansiālu atbalstu arī ES programmā Radošā Eiropa MEDIA filmas projekta attīstīšanai. Tas noticis vienlaikus ar Nacionālā Kino centra piešķirto atbalstu filmas ražošanai, tāpēc filmas veidotāji prezentē pirmo filmas video rullīti - tīzeri, informēja filmas pārstāvji.

Sarunu ciklā Simtgade un vēl runās par romāna Bille ekranizāciju

Sarunu ciklā Simtgade un vēl Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, trešdien, 22. novembrī plkst. 18 notiks saruna par Vizmas Belševicas autobiogrāfiskā romāna Bille ekranizāciju ar filmas scenārija līdzautori Evitu Sniedzi. Sarunas noslēgumā tiks demonstrētas Ināras Kolmanes filmas Sarmītes (2001) un Ručs un Norie (2015), informēja Latvijas Nacionālā kino centra pārstāve Kristīne Matīsa.

Sākusies spēlfilmas Bille uzņemšana

Sākusies filmu studijas Deviņi un režisores Ināras Kolmanes pilnmetrāžas spēlfilmas Bille uzņemšana, projekts atbalstīts Nacionālā kino centra programmā Latvijas filmas Latvijas simtgadei. Filmas pirmizrāde paredzēta 2018. gadā, Latvijas simtgades svētkos, informēja Nacionālā kinocentra pārstāve Kristīne Matīsa.

Filma Ručs un Norie izdota DVD formātā

Atsaucoties uz lielo skatītāju interesi un pieprasījumu filmu studija Deviņi izdevusi Ināras Kolmanes dokumentālo filmu Ručs un Norie DVD formātā, informēja filmas pārstāve Marta Romanova-Jēkabsone.

Ināra Kolmane: Cilvēki grib skatīties kino arvien vairāk

Par vienu no šīgada spilgtākajām dokumentālajām filmām ir kļuvis režisores Ināras Kolmanes darbs Ručs un Norie, kas patlaban skatāms nacionālā filmu festivāla _Lielais Kristaps _seansos kinoteātrī Kino Citadele (30.IX un 6.X) līdzās citām jaunākajām Latvijas filmām.

Filmas Ručs un Norie recenzija. No sirds uz sirdi

Ināras Kolmanes filma Ručs un Norie paceļas pāri eksotiski etnogrāfiskai atrakcijai un rāda, kā materializējas netveramas saites starp divām radikāli atšķirīgām pasaulēm

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide