Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +22 °C
Daļēji saulains
Svētdiena, 21. jūlijs
Meldra, Meldris, Melisa

Inga Bērziņa

Investīciju piesaiste arī pašvaldību rokās

Aplūkojot pēdējo triju gadu ārvalstu investīciju (ĀI) piesaistes dinamiku, redzams, ka pieaudzis gan investīciju apjoms, gan to rezultātā radīto jauno darbvietu skaits. Tomēr Latvija vēl ne tuvu nav izsmēlusi savu potenciālu ĀI piesaistē. Jāpiebilst, ka Nacionālajā attīstības plānā 2020 kā viens no uzdevumiem tautsaimniecības izaugsmes sekmēšanai minēta tieši ārvalstu investīciju piesaiste, pirmdien raksta laikraksts Diena. 

Inga Bērziņa. Izlaižot ārprātu un kolhozus

Pēdējos gados neskaitāmos televīzijas šovos un konkursos pašmāju muzikālais mantojums līdz pat sešdesmitajiem gadiem ticis malts neskaitāmas reizes. Parasti gan tās ir bijušas populārākās dziesmas. Latvijā vēl nav īsti sākusies, bet pasaulē jau daudzus gadus ir tendence arī jaunu dziesmu ierakstos panākt skanējumu, kāds raksturīgs trīsdesmit vai četrdesmit gadu veciem ierakstiem.

Vienotība ar reģionālajām partijām varētu sadarboties arī nākamajās Saeimas vēlēšanās

Partija Vienotība šodien tikās ar reģionālo partiju pārstāvjiem, lai diskutētu par kopīgi risināmajiem darbiem. Tostarp tika apsvērta sadarbošanās arī nākamajās Saeimas vēlēšanās, ziņo aģentūra LETA. Vienotības līdere un Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa (V) pēc tikšanās žurnālistiem uzsvēra, ka šodien tika diskutēts par kopīgu platformu, domājot par to, kā mūsu valsti pārvaldīt labāk.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide