Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +22 °C
Daļēji apmācies
Ceturtdiena, 23. maijs
Leontīne, Ligija, Lonija, Leokādija

ISSP galerija

ISSP Galerijā būs skatāma jauno mediju mākslinieka Jurģa Petera izstāde

No 21. jūlija līdz 7. septembrim ISSP Galerijā būs skatāma jauno mediju mākslinieka Jurģa Petera personālizstāde Sintētiskā klātbūtne, kas aplūko cilvēka un tehnoloģiju attiecību mijiedarbi, reflektējot par ticību mākslīgā intelekta spējai glābt cilvēci un pasauli, informēja galerijas pārstāvji.

ISSP Galerijā tiks atklāta režisores Elīnas Cērpas izstāde

ISSP Galerijā no 25. marta līdz 4. maijam būs skatāma laikmetīgā teātra režisores Elīnas Cērpas multimediju izstāde Jūtīgā virsma. Izstāde ir veltīta fotografēšanai kā sevis izzināšanai un pieņemšanai, pētot dziļi personiskus attēlu tapšanas iemeslus. Izstādes atklāšana notiks 24. martā plkst. 18.00.

ISSP Galerijā norisināsies tikšanās ar kinologu un darbnīca bērniem

Svētdien, 30. oktobrī, ISSP Galerija aicina uz diviem notikumiem: no plkst. 12.00 līdz 15.00 galerijas telpā būs iespēja satikt suņu ekspertu – kinologu, bet paralēli norisināsies animēto grāmatiņu darbnīca bērniem un jauniešiem. Pasākums notiek islandiešu mākslinieces Bjargejas Olafsdotiras personālizstādes Rófurass. Cilvēks ar asti ietvaros. Laipni lūgti arī četrkājainie draugi!

ISSP Galerija aicina uz suņu fotostudiju ar islandiešu mākslinieci

Sestdien, 17. septembrī, ISSP Galerijas telpās darbosies neparasta suņu fotostudija. No plkst. 12.00 līdz 16.00 apmeklētājiem būs iespēja satikt izstādes Rófurass. Cilvēks ar asti mākslinieci Bjargeju Olafsdotiru klātienē un iegūt sava mājdzīvnieka portretu.

ISSP aicina jauniešus uz radošo darbnīcu un atvērto durvju dienu

Fotogrāfijas izglītības platforma ISSP 3. septembrī aicina jauniešus uz radošo darbnīcu par Baltijas jūras ekoloģiju. Šobrīd atvērta arī pieteikšanās ISSP Jauniešu skolai, kurā iespējams attīstīt attēlu veidošanas spējas, kā arī vizuālo lasītprasmi. Jauniešu skolas programmu un pasniedzējus varēs iepazīt tuvāk Atvērto durvju dienā 7. septembrī.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide