Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +16 °C
Skaidrs
Svētdiena, 26. maijs
Varis, Eduards, Edvards, Edvarts

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

LTRK: Pietiekami svētki būtu arī bez brīvdienas noteikšanas

Pirmdien pietiekami svētki būtu arī bez svētku dienas noteikšanas, aģentūrai LETA pauda Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerā (LTRK), komentējot Saeimas lēmumu pasludināt pirmdienu par svētku dienu par godu Latvijas hokejistu izcīnītajām bronzas medaļām pasaules čempionātā.

Cēloņi jānovērš pirms seku apkarošanas

Par ēnu ekonomikas iemesliem un nepieciešamo rīcību tautsaimniecības attīstībai Guntars Gūte sarunājas ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) valdes priekšsēdētāju Jāni Endziņu.

Lozungi un skaistas frāzes ekonomikas attīstību nestimulē

Par situāciju valsts ekonomikā, par to, ko uzņēmēji sagaida no valdības, kā arī skandāliem ap kavēšanos ar ES fondu projektu īstenošanu un Valsts ieņēmumu dienestu Guntars Gūte sarunājas ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras prezidentu Aigaru Rostovski.

Rostovskis: Augstskolām būtu jāļauj realizēt katrai savu stratēģiju un mērķus

Augstskolām būtu jāļauj realizēt katrai savu stratēģiju un mērķus, piemēram, reģionālajām augstskolām ļaujot īstenot reģiona vajadzībām un attīstībai atbilstošu izglītības procesu, aģentūrai LETA norādīja Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) prezidents un biznesa augstskolas Turība īpašnieks Aigars Rostovskis.

Nevispārināt viedokli par biznesa godīgumu

Par šā gada budžetu, nepieciešamību sekmēt uzņēmējdarbības attīstību Guntars Gūte sarunājas ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) prezidentu Aigaru Rostovski.

100 "saudzēšanas" dienas gaidīt nevaram

Jaunajai valdībai jau uzreiz jāstrādā ar pilnu atdevi un jārisina problēmas, sarunā ar Guntaru Gūti uzsver Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide