Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Latvijas Zaļā partija

Eiropieši izbalso Latvijas "zaļos"

"Mūs izslēdza par mūsu uzskatiem, tāpēc ka mēs gribam runāt tikai par zaļajām lietām, nevis cilvēku seksuālajiem uzskatiem," tā Dienai Eiropas Zaļās partijas (EZP) lēmumu izslēgt no biedru rindām Latvijas Zaļo partiju (LZP) komentē partijas valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars. Viņš arī stāsta, ka pret šo lēmumu bijuši Igaunijas kolēģi, kas mudinājuši šo lēmumu pārsūdzēt, taču LZP to darīt negrasās.

LZP izslēgta no Eiropas zaļo partiju apvienības

Latvijas Zaļā partija (LZS) ir izslēgta no Eiropas zaļo partiju apvienības (EZP), taču partijas biedriem šāds lēmums neesot pārsteigums, jo arī partijas iekšienē apsvērta ideja par izstāšanos, aģentūru LETA informēja partijas valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars.

Spēlē zaļo noti un kritizē valdību

Latvijas Zaļā partija (LZP) kongresā pieņemtajās rezolūcijās nostiprinājusies opozīcijā pašreizējai valdībai, prasot vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Jura Pūces (A/P) demisiju saistībā ar, viņuprāt, neveiksmīgās administratīvi teritoriālās reformas piedāvājumu. Prasīta elektroenerģijas obligātā iepirkuma komponentes (OIK) atcelšana gadījumos, kas nav uzskatāmi par atbalstu atjaunojamo energoresursu ražošanai un nav saistīti ar privātpersonu kompensāciju prasību riskiem.

LZP turpinās vadīt Edgars Tavars

Latvijas Zaļās partijas (LZP) valdes priekšsēdētāja pienākumus turpinās pildīt Edgars Tavars, lēma partijas kongress.

LZP kongresā rosina pieprasīt Pūces demisiju un OIK atcelšanu

Latvijas Zaļā partija (LZP) sestdien kongresā pieņēma rezolūciju, kurā izteikts mudinājums pieprasīt vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Jura Pūces (AP) demisiju piedāvātās administratīvi teritoriālās reformas dēļ.

Tavars LZP sapulcē mudina strādāt, lai "efektīvi atrastos dzīvības sardzē"

Latvijas Zaļās partijas (LZP) biedru sapulcē sestdien iezīmējies daudzšķautņains vēlēšanu norises vērtējums un atzīmētas neizmantotās iespējas, piemēram, savlaicīga kampaņas vadības neuzņemšanās, aģentūrai LETA pastāstīja politiskā spēka valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars. Sapulcē analizēti 13. Saeimas vēlēšanu rezultāti. Partijas biedri izvērtēja vēlēšanu gaitu un rezultātus, kā arī diskutēja, kādas būtu iespējas, ja LZP velēšanās būtu pozicionējusies citādi.

Deputāts Kļaviņš apturējis darbību Zaļajā partijā

Latvijas Zaļās partijas valde pēc Saeimas deputāta Askolda Kļaviņa (ZZS) lūguma ir apturējusi viņa darbību partijā, - aģentūrai LETA pavēstīja LZP valdes priekšsēdētājs Edgars Tavars.

Zaļie izglābuši savu partiju

Šķelšanās Latvijas Zaļajā partijā (LZP) būtu sliktākais, kas ar kādu no premjera pārstāvētās Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) partijām varētu notikt Saeimas vēlēšanu gadā. Par tādu varbūtību liecināja noskaņojums pirms LZP kongresa, līdz kuram tomēr puses vienojās par kompromisiem. Atsakoties no līdzšinējās LZP vadības struktūras, kurā līdzās valdes priekšsēdim vēl bija divi līdzpriekšsēdētāji, Latvijas Zaļās partijas kongresa delegāti sestdien nolēma palielināt domes ietekmi, par tās priekšsēdētāju ievēlot Ingmāru Līdaku. Otrs nopietnākais amata pretendents Ķeguma novada deputāts Roberts Ozols savu kandidatūru atsauca.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide