Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains
Rīgā +21 °C
Daļēji saulains
Svētdiena, 21. jūlijs
Meldra, Meldris, Melisa

Mātes diena

Mātes dienā silts apskāviens un bučas uz vaiga jeb kā savienot ģimeni un darbu IT nozarē

Siltu apskāvienu un buču uz vaiga Mātes dienā saņems arī trīs informācijas tehnoloģiju nozarē strādājošās māmiņas – Vita Jekimova, Santa Šeļegovska un Laima Genava. Lai arī viņu pamata darba vieta atrodas IT uzņēmuma SIA ZZ Dats birojā Rīgas Klusajā centrā, tomēr ikdienā viņas izmanto iespēju strādāt attālināti no savām dzīvesvietām Rīgā un Jelgavā.

Latvijā svin Mātes dienu

Pirmo reizi Mātes diena maija otrajā svētdienā tika svinēta 1908.gadā ASV, un arī Latvijā Mātes diena jau ir kļuvusi par ikgadēju svētku dienu, vēsta Labklājības ministrija (LM).

VIDEO: Sirsnīgs sveiciens visām mammām

Režisors Asatuurs Keim ar jaunajiem talantīgajiem kino studentiem un Mārtiņu Vilsonu izveidojuši projektu, kas veltīts mums visiem svarīgam cilvēkam - mammai.

Latvijā svin Mātes dienu

Svētdien Latvijā tiek svinēta Mātes diena.Mātes dienu Latvijā kopš 1992.gada svin maija otrajā svētdienā. Savukārt septembra otrajā svētdienā svin Tēva dienu.Par godu Mātes dienai šodien notiks svētku pasākumi Rīgas kultūras centros un Svētā Pētera baznīcā, kā arī citviet Latvijā.Valsts prezidents Andris Bērziņš vēl, lai "Mātes dienā rodam laiku pateikties savai vistuvākajai un vienīgajai, lai savas labās domas vienmēr sūtām mātei, māmiņai, māmulītei.

Šodien Latvijā atzīmē Mātes dienu

Šodien Latvijā tiek svinēta Mātes diena.Mātes dienu Latvijā kopš 1992.gada svin maija otrajā svētdienā. Savukārt septembra otrajā svētdienā svin Tēva dienu.Par godu Mātes dienai šodien galvaspilsētā notiks svētku pasākumi Rīgas kultūras centros, Jūgendstila muzejā un Svētā Pētera baznīcā.Valsts prezidents Andris Bērziņš Mātes dienā aicina godāt, lolot un vienmēr savās labajās domās ieskaut mātes, māmiņas, māmulītes.

Latvijā svin Mātes dienu

Šodien Latvijā un arī daudzās citās pasaules valstīs tiks svinēta Mātes diena.Mātes diena ir starptautiski svētki. Dažādās valstīs to svin atšķirīgos datumos, bet Latvijā kopš 1992.gada - maija otrajā svētdienā. Savukārt septembra otrajā svētdienā svin Tēva dienu.Pirmo reizi Mātes diena maija otrajā svētdienā tika svinēta 1908.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide