Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Monika Pormale

Viena vieta uz brieža vēl brīva

Radītāja roku tvērienā nekas vairs neizskatās tradicionāls. Režisors Kornēls Mundruco un scenogrāfe Monika Pormale stāsta par Ferenca Molnāra lugas Lilioms jauniestudējumu Zalcburgas festivālā

Scenogrāfe Pormale un mākslinieki Mareunrol’s piedalās starptautiskā teātra festivālā Čīlē

Šogad Starptautiskajā teātra festivālā Santiago a Mil, kas notiek Čīles galvaspilsētā Santjago, viesosies scenogrāfe Monika Pormale un modes mākslinieki Mareunrol's. Festivālā tiks izstādītas viņu instalācijas Eksponāts I, Eksponāts II un Īrnieks/Kustība bez nosaukuma, kas 2011.gadā jau viesojušās festivālos Prāgā, Rīgā, Nitrā, Santarkandželo, Terni un citur.

Izdota grāmata par Moniku Pormali

Apgādā "Neputns" sērijas “Studijas bibliotēka” ietvaros klajā nākusi Margaritas Ziedas grāmata par scenogrāfi un mākslinieci Moniku Pormali, informēja apgāda pārstāvji.Latvijas mākslā Monika Pormale ienāca 90. gadu beigās ar instalācijām, foto un video darbiem. Atpazīstamību pasaulē viņas darbi ieguva, strādājot kopā ar režisoru Alvi Hermani: gan viesojoties ar Jaunā Rīgas teātra izrādēm Eiropā, Amerikā un Āzijā, gan veidojot izrādes Frankfurtes teātrī, Rūras triennālē, Maskavas Nāciju teātrī, Ķelnes teātrī, Vīnes“Burgtheater”, Minhenes kamerteātrī.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide