Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
Rīgā +24 °C
Skaidrs
Ceturtdiena, 23. maijs
Leontīne, Ligija, Lonija, Leokādija

Pases

Pasu sastrēgumā ukraiņi nav vainīgi

Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) priekšniece Maira Roze intervijā Rūta Kesnerei uzsver, ka iestādes nodaļas dienā var apkalpot maksimāli 400 cilvēku.

Pases un eID kartes izsniegs tikai pēc iepriekšēja pieraksta

No 18. maija līdz ārkārtējas situācijas atcelšanai Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP) personu apliecinošus dokumentus noformēs un izsniegs tikai pēc iepriekšēja pieraksta, atceļot pakalpojuma saņemšanas iespēju rindas kārtībā, portālu Diena.lv informēja PMLP.

Plāno kopā ar pasi izsniegt jaunas identifikācijas kartes

Iekšlietu ministrija (IeM) plāno no 2019.gada Latvijas pilsoņiem kopā ar pasi izsniegt jaunas identifikācijas kartes (ID), aģentūrai LETA pastāstīja otrdien amatā apstiprinātais Iekšlietu ministrijas (IeM) valsts sekretārs Dimitrijs Trofimovs.

Ne visi dokumenti ir vērā ņemami

Latvijas iestādes aizvien biežāk saskaras ar dokumentiem, kurus ir izdevušas neatzīto valstisko veidojumu un teritoriju varas iestādes vai kuros ir iekļauta informācija par starptautiski neatzītu pārvaldes struktūru realizētu kontroli, liecina Ārlietu ministrijas (ĀM) rīcībā esošā informācija. Piemēram, dokumenti, kas izdoti Krievijas okupētajā Krimas pussalā vai arī tādos starptautiski neatzītos valstiskos veidojumos kā Piedņestras Moldāvu Republika Moldovā, Dienvidosetijas Republika Gruzijā un citas, piektdien vēsta laikraksts Diena.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide