Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

RIBOCA

RIBOCA2 viss reizē zied Andrejsalā piedzīvojuši vismaz 21 000 apmeklētāju

Kopš atklāšanas dienas iepriekš publiski nepieejamā Andrejsalas teritorijā RIBOCA2 viss reizē zied visu paaudžu apmeklētājiem atklājās savdabīgā un uz klātesamību aicinošā laikmetīgās mākslas pieredzē. Vien trīs nedēļas - no 20. augusta līdz 13. septembrim - savvaļas un industriālās noskaņas apvītā RIBOCA2 mākslas mediju daudzveidīgā pieredzē aizveda vismaz 21 000 apmeklētāju, kas 18 izstādes darbības dienās ir rekordliels skaits, kas īpaši palielinājās biennāles izskaņas nedēļā, informēja biennāles rīkotāji.

Kādas pasaules gals. Saruna ar RIBOCA2 kuratori Rebeku Lamaršu-Vadelu

Kuratore Rebeka Lamarša-Vadela, vēl pat nenojaušot par koronavīrusa pandēmiju, otrās Rīgas Starptautiskās laikmetīgās mākslas biennāles izstādi viss reizē zied veidoja, domājot par pasaules galu. "Taču pasaules gals ir tikai tās pasaules gals, kuru mēs pazīstam. Kas ir šī cita pasaule, kurā mēs varētu vēlēties dzīvot?" viņa jautā.

Ar plašu atklāšanas programmu sāksies RIBOCA2 viss reizē zied

Ceturtdien, 20. augustā, no plkst. 12 līdz plkst. 19 Andrejsalas 200 tūkst. kvadrātmetru plašā teritorija uzņems pirmos RIBOCA2 viss reizē zied apmeklētājus. Šis īpašais notikums aizsāks filmas uzņemšanas procesu un tiks izgaismots ar performanču, sarunu, lekciju un darbnīcu programmu četru dienu garumā. Pirmā atklāšanas nedēļa tiks noslēgta svētdien, 23. augustā, ar programmu, veltītu dažādām paaudzēm un interesēm - RIBOCA2 Ģimenes dienu, informēja biennāles rīkotāji.

Viss reizē zied Andrejostā

No 20. augusta līdz 13. septembrim Andrejostas teritorijā norisināsies Otrā Starptautiskā laikmetīgās mākslas biennāle (RIBOCA2) viss reizē zied, kura tika iecerēta kā nākotnes valdzinājuma atjaunošana – caur mākslas darbiem piedāvāt pievilcīgākus rītdienas scenārijus un gūt jaunas atbildes par to, kā ekoloģisko, ekonomisko un sociālo pārmaiņu virpulī būt cilvēkam.

Augustā sāksies Rīgas Starptautiskā laikmetīgās mākslas biennāle (RIBOCA2) viss reizē zied

Otrā Rīgas Starptautiskā laikmetīgās mākslas biennāle (RIBOCA2) viss reizē zied jau no 20. augusta Andrejsalā uzņems savus pirmos apmeklētājus, aicinot iepazīt 65 individuālu dalībnieku un deviņu kolektīvu realizētos projektus, kas nesteidzīgā ritmā atklāsies 200 000 kvadrātmetru plašajā Rīgas industriālās ostas teritorijā līdz 13. septembrim.

RIBOCA2 šogad norisināsies augustā un septembrī Andrejsalā

Otrās Rīgas Starptautiskā laikmetīgās mākslas biennāle (RIBOCA2) viss reizē zied šogad norisināsies no 20. augusta līdz 13. septembrim Tarkovska filmām raksturīgās gaisotnes caurstrāvotajā Andrejsalā, kur pārtaps par pilnmetrāžas filmas uzņemšanas laukumu, informēja izstādes rīkotāji.

RIBOCA2 sāk tiešsaistes lekciju un sarunu cikla programmu

2. Rīgas Starptautiskā laikmetīgās mākslas biennāle (RIBOCA2) viss reizē zied (and suddenly it all blossoms) aicina tiešsaistē apmeklēt lekciju un sarunu ciklu, kas tapis sadarbībā ar publisko programmu asociēto kuratori Sofiju Lemosu. 21. maijā RIBOCA2 tīmekļa vietnē www.rigabiennial.com aizsāk transformētajai izstādei veltītu iknedēļas tiešsaistes pasākumu programmu, pievēršoties jēdzieniem, kas bijuši īpaši svarīgi, veidojot otrās biennāles koncepciju.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide