Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Riepas

Nelegāli uzglabātās riepas no teritorijām Starta ielā izvedīs Eko Recycling

Valsts vides dienesta (VVD) Lielrīgas reģionālā vides pārvalde 24. janvārī izsniegusi atļauju SIA Eko Recycling Uriekstes ielā 4A, Rīgā, kravas automašīnu un vieglo automašīnu nolietoto riepu apstrādei un īslaicīgai uzglabāšanai, kā arī metāllūžņu apsaimniekošanai – šķirošanai un īslaicīgai uzglabāšanai līdz nodošanai tālākai apsaimniekošanai, portālu Diena.lv informēja VVD pārstāve Kristīne Kļaveniece.

Krasta ielā Rīgā aizdegušies atkritumi un riepas

Svētdien Rīgā, Krasta ielā, izcēlies ugunsgrēks, kurā deg atkritumi un riepas, aģentūru LETA informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāve pārstāve Inta Palkavniece.

Asociācija: Jādomā par ilgtermiņa risinājumu uzkrāto nolietoto riepu pārstrādei

Līdz šim nepienācīgi uzraudzītās nolietoto riepu apsaimniekošanas sistēmas dēļ Latvijā varētu būt uzkrāts vidēji trīs gadu ieveduma apmērs ar riepām un ir jādomā par ilgtermiņa risinājumu tā pārstrādei, intervijā aģentūrai LETA atzina Latvijas riepu apsaimniekošanas asociācijas valdes locekle Tīna Lūse.

Ziemas riepas vasarā: Bīstami un finansiāli neizdevīgi

Kad automašīna, kas aprīkota ar vasaras riepām, negaidīti jāsavalda atkalā, visiem autovadītājiem ir skaidrs, ka riepas jāmaina pēc iespējas ātrāk. Savukārt ziemas riepu mīnusus siltā laikā pamanīt ir grūtāk. Taču tie pastāv un ir vērā ņemami.

VARAM: Nolietoto riepu apsaimniekošana tiks radikāli mainīta

Lai risinātu problēmas, kas konstatētas nolietoto riepu apsaimniekošanas jomā, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM) strādā pie risinājumiem, lai jau no nākamā gada radikāli mainītu nolietoto riepu apsaimniekošanas sistēmu valstī, portālu Diena.lv informēja VARAM.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide