Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +8 °C
Daļēji apmācies
Pirmdiena, 17. februāris
Konstance, Donats

Rīgas namu pārvaldnieks

RNP darbības izvērtējumu veiks Ernst&Young

Pašvaldības SIA Rīgas namu pārvaldnieks darbības izvērtējumu veiks auditorkompānija Ernst&Young, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā pieejamā informācija.

Pēc kratīšanas Rīgas namu pārvaldniekā aizturētas divas personas

Lietā, kurā veiktas izmeklēšanas darbības pašvaldības uzņēmuma Rīgas namu pārvaldnieks (RNP) biroja ēkā, Valsts policija (VP) aizturējusi divas personas, šodien žurnālistiem pavēstīja VP Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes (ENAP) priekšnieks Pēteris Bauska.

Policija vien piektdienas rītā atstājusi RNP biroja telpas

Valsts policija piektdien plkst. 7.20 beigusi procesuālās darbības SIA Rīgas namu pārvaldnieks (RNP) birojā. Ir izņemti dokumenti, kas neietekmēs RNP darbu pārvaldīšanas pakalpojuma sniegšanā klientiem, portālam Diena.lv pavēstīja uzņēmuma pārstāvis Krists Leiškalns.

Bez renovācijas neiztikt

Saskaņā ar SIA Rīgas namu pārvaldnieks (RNP) datiem no 5000 apsaimniekotajiem namiem Rīgā 125 mājas jeb 2% ir avārijas stāvoklī. RNP pārstāvis Krists Leiškalns skaidro, ka visi šo namu iedzīvotāji par situāciju ir brīdināti un ir arī piedāvāti risinājumi, kas jādara, lai situāciju uzlabotu, un sastādīts laika grafiks.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide