Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Sākumskola

Ar Covid-19 saistītie ierobežojumi būs spēkā līdz 7.februārim; sākumskolās mācības no pirmdienas notiks attālināti

Ar Covid-19 pandēmijas mazināšanu saistītie ierobežojumi valstī būs spēkā līdz 7.februārim, otrdien mediju pārstāvjus informēja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV). Tikmēr izglītības un zinātnes ministre Ilga Šuplinska (JKP) paziņoja, ka nākamnedēļ atsāksies mācības sākumskolās, taču vismaz līdz 7.februārim mācību process notiks attālināti.

Vecāki rindā vēl pirms saullēkta

Šoreiz bez ugunskuriem nakts vidū, taču joprojām, sākoties bērnu uzņemšanai pirmajā klasē, vecāki, lai tiktu pirmie, ir gatavi stāvēt aukstumā pie skolas durvīm. Gadu gaitā sistēma mainīta, un pirmklasniekus var pieteikt arī elektroniski, taču daudzi tehnoloģijām nav gatavi uzticēties un labāk to dara klātienē. Tas gan nebūt nenodrošina, ka bērns tiks vēlamajā programmā vai pie konkrēta skolotāja.

Siguldā Zinību dienā atklāj jaunu pašvaldības sākumskolu

Siguldas novadā strauji pieaug bērnu dzimstība – katru mēnesi pasaulē nāk vairāk nekā 20 jaunie siguldieši, tādēļ 1.septembrī Siguldā atklāj jaunu sākumskolu. Laurenču sākumskola ir Latvijā pirmā jaunā pašvaldības skola, ko atklāj pēdējo divu gadu laikā, portālam Diena.lv pastāstīja novada pašvaldībā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide