Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Sandis Ģirģens

Ministrs kā privāts politiķis

Ārkārtas situācijas laikā valdība ir noteikusi darbības ierobežojumus vairākām nozarēm, tostarp ēdinātāji vairs nevar apkalpot klientus uz vietas, ēdienu drīkst piedāvāt tikai līdzņemšanai vai piegādāt. Tāpat strādāt nedrīkst skaistumkopšanas nozare, izņemot frizierus. Savus pakalpojumus vairs nevar sniegt arī tūrisma un izklaides industrija. Lai arī tas ir valdības lēmums, kurš balstīts epidemiologu un Slimību profilakses un kontroles centra ieteikumos, tomēr viens no tās locekļiem, iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens (KPV LV), ir sācis rosīgas aktivitātes, lai lobētu ierobežojumu skartās nozares un panāktu, ka tās var atsākt strādāt.

Ģirģens: Ruks ir profesionālis ar atbilstošu redzējumu par VP attīstību

Valsts policijas priekšnieka amata konkursā augstāko punktu skaitu ieguva pašreizējais priekšnieka pienākumu izpildītājs Andrejs Grišins, taču, ņemot vērā amatpersonas veselības stāvokli, kā kandidāts atbildīgajam amatam izvēlēts Armands Ruks, kurš ir "profesionālis ar atbilstošu redzējumu par VP attīstību", aģentūrai LETA sacīja iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens (KPV LV).

Uzvaras gadījumā Ļašenko savā komandā labprāt redzētu arī Ģirģenu

Gadījumā, ja piektdien gaidāmajās Latvijas Futbola federācijas (LFF) prezidenta vēlēšanās uzvaru gūs šā brīža Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) prezidents Vadims Ļašenko, viņa komandā, iespējams, būs redzams arī iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens (KPV LV), pirmdien raidījumā Delfi TV ar Jāni Domburu teica amata kandidāts.

Ģirģens iesniedz izskatīšanai Saeimā likumprojektus viltus ziņu apkarošanai

Trešdien, 27. maijā, iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens iesniedza politiskās partijas KPV LV Saeimas frakcijai sagatavotus grozījumu ierosinājumus divos likumos – likumā Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem un likumā Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likums - lai veicinātu viltus ziņu apkarošanu Latvijā. Grozījumi ir izstrādāti iekšlietu ministra pavasara sākumā sasauktās darba grupas viltus ziņu apkarošanai rezultātā, pēc kā iesaistītās iestādes sniedza savus priekšlikumus, informē ministra padomniece Beata Jonite.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide