Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Sandis Ģirģens

Ģirģens Iekšlietu ministrijā atklājis vairākas frontes līnijas

Iekšlietu resors ir tāds specifisks – vai nu tu nopelnīsi autoritāti un tevī ieklausīsies, vai tevī neklausīsies un sistēma darbosies savā nodabā, nepieļaujot pārmaiņas –, intervijā atzīst iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens (KPV LV) un stagnējošo iekšlietu sistēmu nosauc par astoņkāji.

Pārbaudes brīdī Ģirģena mātes uzņēmumam nebija AKKA/LAA un LaiPA licenču

Pirmdien iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens (KPV LV) savā Facebook kontā ievietoja vairāku viņa mātei piederošā ēdināšanas uzņēmuma Krustpils ceļavējš 3 veikto pārbaužu protokolus, paužot aizdomas, ka secīgās pārbaudes esot mēģinājums izdarīt spiedienu uz viņu un viņa brāli - deputātu Kasparu Ģirģenu (KPV LV). Ministrs ierakstā pieļāva, ka atsevišķas pārbaudes notikušas saistībā ar autoratlīdzības licencēm par ar autortiesībām aizsargātu darbu izmantošanu publiskās vietās. Portāls Diena.lv sazinājās ar atbildīgajām iestādēm un guva apstiprinājumu, ka uzņēmumam Krustpils ceļavējš 3 pārbaudes dienā - 6. jūnijā - nebija izņemtas licences.

Policija noraida iekšlietu ministra aizdomas par politiski motivētu "uzlidojumu"

Iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens (KPV LV) ierakstā sociālajā tīklā Facebook paudis sašutumu par to, ka policija, ekonomisko noziegumu izmeklētāji, Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD) un Valsts ieņēmumu dienesta (VID) inspektori veikuši vairākas secīgas pārbaudes īsā laikā viņa mātes ēdināšanas uzņēmumā. Ģirģens notikušo saistot ar paša un viņa brāļa - Saeimas deputāta Kaspara Ģirģena - darbību politikā. Vēlāk publicētā otrā ierakstā Ģirģens paziņojis, ka "mēs, Ģirģeni, esam neērti sistēmai". Valsts policija noraidījusi ministra paziņojumus, nosaucot tos par tendencioziem.

Ministrs Ķuža izredzes saglabāt amatu vēl nekomentē

Ņemot vērā korupcijas skandālu Valsts policijā (VP) un VP priekšniekam Intam Ķuzim piemēroto sodu, patlaban ir pāragri atbildēt, vai Ķuzis varētu zaudēt savu amatu, aģentūrai LETA teica iekšlietu ministrs Sandis Ģirģens (KPV LV). Ņemot vērā Iekšējās drošības biroja (IDB) sākto kriminālprocesu pret augsta ranga policistu, ministrs Ķuzim pieprasīs atskaiti par darba organizāciju un darbinieku kontroli policijā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

KDi

Vairāk KDi

SestDiena

Vairāk SestDiena

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide