Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Rīgā -4 °C
Apmācies
Sestdiena, 2. decembris
Sniedze, Meta

Zilais karogs

Ventspils pludmales krastā veic smilšu attīrīšanu

Lai Ventspils Zilā karoga pludmales apmeklētāji vasaras sezonā varētu baudīt patīkamu atpūtu tīrā pludmales krastā, 6. jūnijā ir uzsākta smilšu sijāšana un attīrīšana no oļiem un dažādiem atkritumiem, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

Jūrmalā pludmale sagatavota atpūtnieku sezonai

Gatavojoties siltajiem vasaras mēnešiem, Jūrmalā labiekārtota 24 kilometrus garā pludmale, papildinot to ar nepieciešamo atpūtas aprīkojumu. Kūrortpilsētā pieejamas 12 oficiālās peldvietas – 11 jūras krastā un viena Lielupes krastā, vēsta Jūrmalas pašvaldība.

Zilo karogu iegūst 21 peldvieta

Starptautiskā Zilā Karoga žūrija atbalstījusi 21 Latvijas peldvietas un jahtu ostas kā atbilstošas visām sertifikācijas prasībām, tā nostiprinot savas līderpozīcijas Baltijas valstīs. Šogad Latvijā uz Zilā Karoga saņemšanu 2017. gada sezonā pretendēja 23 peldvietas un jahtu ostas, starp kurām bija arī jauni kandidāti – Vecāķu, Mellužu un Kauguru peldvietas, kā arī Jūrmalas jahtu osta.

Zilais karogs šogad plīvos 18 peldvietās un trijās jahtu ostās

Starptautiskā Zilā karoga žūrija atbalstījusi 21 Latvijas peldvietas un jahtu ostas kā atbilstošas visām sertifikācijas prasībām, tā nostiprinot savas līderpozīcijas Baltijas valstīs. Šogad Latvijā uz Zilā karoga saņemšanu 2017. gada sezonā pretendēja 23 peldvietas un jahtu ostas, starp kurām bija arī jauni kandidāti – Vecāķu, Mellužu un Kauguru peldvietas, kā arī Jūrmalas jahtu osta, portālu Diena.lv informēja Vides izglītības fonds.

Zilo karogu šogad varēs pacelt 17 peldvietas un divas jahtu ostas

Zilā karoga sertifikātu Latvijā šogad saņems 17 peldvietas un divas jahtu ostas, aģentūru LETA informēja biedrības Zemes draugi pārstāve Ieva Gedzuna.Starptautiskās Zilā karoga žūrija lēma ar Zilo karogu Latvijā apbalvot Engures Abragciema, Daugavpils Stropu ezera, Kuldīgas Mārtiņsalas, Jēkabpils Radžu, Beberliņu, Dienvidrietumu peldvietu un pludmali pie stadiona Liepājā, Limbažu Lielezera, Rīgas Vakarbuļļu, Saulkrastu Centra un Ventspils pilsētas peldvietu, Daugavpils peldvietu Stropu vilnis, Bulduru, Dzintaru, Majoru, Dubultu un Jaunķemeru peldvietu Jūrmalā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide