Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies

Žurnālistika

RSF: Šogad nogalināti vismaz 50 žurnālisti

Aizvadītajā gadā vismaz 50 žurnālisti nogalināti viņu profesionālās darbības dēļ, otrdien pavēstīja organizācija Reportieri bez robežām (RSF), norādot, ka situācija ir nedaudz uzlabojusies, salīdzinot ar 2019.gadu.

Ziņojums: Ieslodzījumā atrodas rekordliels žurnālistu skaits

Ieslodzījumā pašreiz atrodas 274 žurnālisti, otrdien paziņojusi Ņujorkā bāzētā Komiteja žurnālistu aizsardzībai (CPJ), norādot, ka tas ir lielākais skaits kopš pagājušā gadsimta deviņdesmitajiem gadiem, kad CPJ sāka apkopot šādu informāciju.

Ar mazumiņu palīdzēt maksimāli

Par mediju atbalstam valdības atvēlētā finansējuma potenciālo saņēmēju loka izvēles kritērijiem un apjomu Guntars Gūte sarunājas ar Kultūras ministrijas Mediju politikas nodaļas vadītāju Kristeru Pļešakovu.

Ilgāk par pasaules karu. Intervija ar Sandiju Semjonovu

Karš Ukrainā turpinās jau sešus gadus, ilgāk nekā Pirmais un Otrais pasaules karš, – stāstot par savu jauno filmu Ukrainas frontē bez pārmaiņām (operatori Jānis Indriķis un Ģirts Straustiņš), kuru 18. februārī rādīs LTV, atgādina žurnālists, filmu studijas Skuba films vadītājs Sandijs Semjonovs.

Latvija piešķīrusi politisko patvērumu Krievijas žurnālistam Švarjovam

Latvija piešķīrusi politisko patvērumu Krievijas ziņu aģentūras Rosbalt žurnālistam Aleksandram Švarjovam, kuru Krievija izsludinājusi starptautiskā meklēšanā saistībā ar apsūdzībām neslavas celšanā Krievijas miljardierim Ališeram Usmanovam un naudas izspiešanā.

Latvijā

Vairāk Latvijā

Pasaulē

Vairāk Pasaulē

Viedokļi

Vairāk Viedokļi

Sports

Vairāk Sports

Citi

Vairāk Citi

SestDiena

Vairāk SestDiena

KDi

Vairāk KDi

Sporta Avīze

Vairāk Sporta Avīze

Uzņēmēja Diena

Vairāk Uzņēmēja Diena

Dzīvesstils

Vairāk Dzīvesstils

Vide un tūrisms

Vairāk Vide un tūrisms

Izklaide

Vairāk Izklaide