"Tas ir brīnums, jo atkal varu smieties un justies dzīva," vēsta B.Makinija. Viņa atceras, ka pirms 12 gadiem paņēmusi pitbulterjeru Būgeru no patversmes. Suns kļuvis par uzticīgu pavadoni un reiz izglābis viņai dzīvību, atvairot cita suņa uzbrukumu. B.Makinija toreiz tika smagi ievainota un kādu laiku bija spiesta pavadīt ratiņkrēslā. Būgers palīdzējis viņai atvērt durvis un apģērbties. B.Makinija ļoti pārdzīvoja, kad Būgers pirms diviem gadiem nomira ar vēzi. Viņa saglabāja suņa šūnas, ko varēja izmantot klonēšanai.
Dienvidkorejas zinātnieki sākotnēji par šo pakalpojumu prasīja 150 000 dolāru, bet vēlāk piekrita samazināt cenu līdz 50 000 dolāru, jo B.Makinija ir pirmā kliente. B.Makinija pārdeva savu māju ASV, lai savāktu naudu, kas nepieciešama Būgera klonēšanai.
Divas kucītes iznēsāja piecus kucēnus, kas radīti no Būgera šūnām. Ģenētiski viņi būs tēva kopija. "Es sapņoju par dienu, kad katrs varēs atļauties klonēt savu mājdzīvnieku, jo mīluļa zaudēšana ir ļoti sāpīgs pārdzīvojums," vēsta B.Makinija. Zinātnieku nākamais projekts ir saistīts ar kamieļu klonēšanu, ko pieprasa turīgi ļaudis no Tuvo Austrumu reģiona.