Izstādē redzamie darbi pēta sievietes subjektivitāti, atmiņu telpas un paaudžu kontinuitāti, uzsverot sievietes kā radītājas un dziedētājas lomu. Lai vizualizētu sievietes pieredzes, ievainojamību, trauslumu un unikāli personīgo ES, tiek izmantoti dažādi mākslas izteiksmes līdzekļi.
Izstādes autores ir tēlniece Rita Pranča, grafiķe Evija Freidenfelde un keramiķe Sanita Čevere. Dzīves izjūtu tveršana no dažādiem skatu punktiem un to apvienošana vienotā pasaules redzējumā, darbojoties katrai savā mākslas nozarē, ir šīs mākslinieču grupas veiksmes atslēga.
Rita Pranča, studējot Latvijas Mākslas akadēmijā, pilnībā nodevās glezniecībai un zīmēšanai, īpašu uzmanību pievēršot cilvēka figūras tēlojumam. Rita Pranča bieži izmanto antropomorfiskus tēlus, lai iedvesmotu dziļākas pārdomas par cilvēka un dabas savstarpējo saistību. 2023. gadā, iegūstot maģistra grādu Latvijas Mākslas akadēmijas keramikas nodaļā, Pranča ir paplašinājusi savu māksliniecisko izteiksmi, iekļaujot savā praksē keramiku, tēlniecību un instalācijas.
Evija Freidenfelde ir daudzpusīga māksliniece, Latvijas Mākslas akadēmijā ieguvusi bakalaura un maģistra grādu grafikā. Pirms tam viņa ir apguvusi arī tiesību zinātnes un bioloģiju, iegūstot maģistra grādu abās šajās jomās. Savos darbos Evija eksperimentē ar dažādām tehnikām, apvienojot glezniecību un grafiku, kā arī izmantojot netradicionālus materiālus. Paralēli radošajam darbam Evija strādā kā mākslas pedagogs Rīgas bērnu un jauniešu centrā Daugmale.
Sanita Čevere, dzimusi un augusi Lubānas ezera krastos, pēc pamatskolas pārcēlās uz Rīgu, lai studētu Lietišķās Mākslas vidusskolā. Tomēr, meklējot savu ceļu, viņa pievērsās humanitārajām zinātnēm. 2010. gadā viņa iestājās Latvijas Mākslas Akadēmijā, studēja tēlniecību un gadu pavadīja Erasmus programmā Grieķijā. 2021. gadā Sanita ieguva maģistra grādu keramikā.