Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Vāc parakstus par lidostas Rīga pārdēvēšanu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Vīzdeguntāla Centrs
V
Lidosta ir jānosauc Iciga Mozes vārdā.
Jānis
J
Muļķībai nav robežu, nu tik vālēs kā komunisti Krievijā!
Jan
J
Jus varat maksat par 40% mazak par elektroenergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu - https://mklatvia.blogspot.com/ Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!
kvēlajiem "antifašistiem"
k
Vai Cukura vaina ir tikusi pierādīta tiesā Kad tāda bija? ? Vai Izraēla iesniedza Latvijai kādus pierādījumus par Cukura vainu, nesen taču bija izmeklēšana? Iesniedza? Ak, tomēr nē, jo nebija ko nesniegt ? Tad kā jūs variet vainot viņu lietā, kura NAV PIERĀDĪTA? Jums ie pierādījumi? Ak, tomēr nav? Tad muti ciet, latvijufobi.
Neslāvs
N
Latviešu pienākums ir lidostu nosaukt Latvijas varoņa Herberta Cukura vārdā. Un visi, kas kvekšķ pretī, ir kremļnacisti.
  • 4
  • 5
Piekrītu
P
Būtu labi. Redz, kā interfronte atkal satraukusies! Protams, nevar taču būt, ka Latvijā ir bijis aviokonstruktors, ka Latvijā VEFā ir būvētas lidmašīnas, ka Irbītis pēc kara ir kļuvis ievērojams Kanādā utt. Nedrīkst taču tā būt! Visu pasaulē taču ir "atklājuši" krievi. Tā taču mācīja padumjajā laikā. Tikai pēc tam gan izrādījās, ka ne tuvu tas tā nav. Tāpēc tagad tāds šoks latvijufobiem. Ha, ha, ha!
maiņa
m
Varētu nelielu darījumu. Ja jau oligarhu zoodārzs izlēmis par Latvijas vietvaldi iecelt Levitu, tad nosaucam lidostu latviešu varoņa Herberta Cukura vārdā. NKVD komisāra dēlam Levitam taču nebūs iebildumu?
rom4nov
r
Jus varat maksat par 40% mazak par elektroenergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu - https://u.nu/hedp Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!
archivārs
a
Populārākais aviators ir Herberts CUKURS, Pirmais prezidents, Jānis ČAKSTE, ir jau arī pirmais lidotāju ģenerālis Jāzeps BAŠKO.
Šofera dēls
Š
Ja pārdēvēt, tad tikai par Eināra Šlesara gaisā braukšanas lidostu.
archivārs
a
Lesinskis ir viņa, A.Š. īstais uzvārds.
  • 5
  • 1
Pētris
P
Kāpēc mums mode skriet kādam pakaļ? Franči, poļi šausies nost, tad mums ar tas jādara? Beidziet oevazāt visādas ārzemju figņas. Mums savējo pietiek!
Inga
I
pilnigi debili paliek cilveki,kada velna pec kkas japardeve.
Ināra Jostiņa (Anspoka)
Stulbums uz līdzenas vietas.Tad jau labāk PAULA vārdā sauksim--visā pasaulē viņu katrs ir dzirdējis un nosaukums būs reāli IZRUNĀJAMS katram lutausim...
50 e no rix uz centru
5
savediet kārtībā taksometru mafiju RIX vispirms !!!!
1.15 € uz centru
1
Brauc ar busu !
  • 10
  • 10
dimensija
d
Izkstās, ka galīgi nav ko darīt kādam/kādiem. Varētu vēl papētīt, ko un kā dara citur, un copy/paste taisam augšā! Pašiem jau ideju inovācijām nav. Valstīs, kur ir vairākas lidostas, tas būtu pieņemami, bet ne šeit.
NAV VIENALGA
N
Latvijā jau arī ir vairākas lidostas
  • 5
  • 6
Latvijastēls
L
Pati ideja, par Kārļa Irbīša piemiņas un LV prestiža nostiprināšanu ir laba. Tā varētu būt firma, kas Latvijā ražo lidmašīnītes!

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Valdība vēlas mazināt atklātību(6)

Nedz Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB), nedz Sabiedrība par atklātību Delna neatbalsta valdības atbalstītos grozījumus likumā Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu d...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas