Laika ziņas
Šodien
Apmācies

Broka aptur darbību NA, bet mandātu domē nenoliks

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Ciltskovskis
C
Nu ir brīva no amatiem LU un atstājusi šauro NA Prokrusta gultu, lai kā nepārkāpjama deputāte dtartētu uz R8gas mēra amatu...
jānis
j
Nezin, vai šie pajoliņi paši tic, ko saka?
ha
h
Man patīk, ka NA biedrīši twitteros pavisam apklusuši. Galīgi astītes ierāvuši (nu jā, nevar jau zināt, ko BB KNĀBIm izstāstījusi par darījumiem ar būvniekiem). Pēdējoreiz kaut ko Levita inaugurācijas dienā iečivinājuši. Vienīgi aptaurētais Kiršteins kaut ko murgo par to, ka nēģeriem nav telpiskās izjūtas un viņi nevar būt arhitekti.
Itamars Toledano
Toties abi zvĒrināti apikāti sāk peršas dziedāt, par to cik nevainīga ir svētā jaunava, cik ļoti tā dzimteni mīl, un, ka šīs mīlas rezultātā tā ne uz kādu korupciju nemaz nav spējīga, un ka (maitas)žurnālisi uzdodot tik āķigus jautājumus, ka pat viņi abi - bonzas nespētu uz šiem jautājumiem atbildēt, par nomocīto, vajāto un nepatiesi apvainoto Žannu d' Arku nemaz nerunājot.Tā kā. abi gādās, ka sārts ŠOREIZ garām ies, jo elles sārta reti kurš izbēgs, vismaz advokāti - noteikti nē, jo tāds viņu darbs - sēt melus un netaisnību.
Itamars Toledano
Zili brīnumi! Košā demagoģe, kuras sejas metus nepārprotami AGRĀ RŪSA skārusi, izsludina preses konferenci, lai atbildētu uz žurnālistu jautājumiem. Bet kolīdz atbildēm būtu jāsakas, steidzīgi pamet zāli, vien teikdama: ''Auf wiedersehen, blondina, kaputt moja mašina!'', tā arī žurnālistus ar GARU degunu atstādama.
Itamars Toledano
Nav gudri no demagoģijas PĀRLIECINĀTIES, jo gudrs apzinās, ka tādas rafinētas mātītes kā BB, vispār ir imūnas pret taisnību un patiesību. Bez tam, viņa tikai pateica to, kas tādās reizēs jāsaka, un kā gan var pārliecināt STANDARTVIEDOKLIS un divu tēvaiņu iepriekš smalki izstrādāts KAUJAS PLĀNS?
 • 7
 • 1
Kika
K
Viņas runa bija pārliecinoşa. Taču tas, ka vina pameta zāli, gan žurnălistiem nepatika. Lai gan to var saprast.
 • 2
 • 7
Aleluja
A
Cerams, ka Iļģuciema cietuma plackarti nevarēs apvienot ar Rīgas domes deputātes krēslu.
> Alus Lija
&
Cerība allaž muļķu MIERINĀJUMS. BB nav tik muļķa, lai čokā sēdētu, un miljoni krāti, lai tos TĒRĒTU, un te ir dāma ar apgriezieniem.
 • 7
 • 3
GoodMaan&ParexK&K
G
Latvijas vara jau sen uzlikusi mīksto uz daudzreiz usmestajiem lohiem. Bet kāpēc gan ne, ja šie piržot dīvānā gudrējas, atmaksā izrītos miljardus un katreiz perfekti debīli balso.
oops
o
Ar īstajiem NAčiem tāpat kā ar šamo vectēviem Ādolfa dienestā - paši tik pūš lūpas Mittelostlandes mīlēšanā un prasa par to smuku atlīdzību, kamēr leģionā jāiet un Jaunajai Eiropai nodokļi jāmaksā bauriem.
Cieti.
C
Aiz vaiga.
Streips
S
NAukas!
Vecsčekists
V
Interesanti, ka JURISTS nav varējis apjēgt savas darbības nekorektumu. Ko tad lai prasa no cilvēka parastā?
Nu nu,
N
vai nu cūka pametīs sili kas ir pilna ar rijamo?
klusē kā beigts
k
Nu un ko tad Jantariks nelien TV , nerauj kreklu un nesmērējas ar kečupu,kā Abrenes laikos.
 • 4
 • 1
nevar atļauties
n
Lepnais mersis jāuztur,kurš bija atbraucis pakaļ kad laida no ķurķa laukā.
 • 4
 • 0
pavarnica
p
bet ar karoti ko daris?
Vitolds Mazais
V
perfekti,viena nakts pie KNAB un nelokams dumpigs sieviskjis,lai iet uz Gaizina ielas koopvirtuvi kaulu zupu varit,kjeksha!
 • 8
 • 1
Barikāžu dalibnieks
B
Brokai ir tikai vieta cietumā.Ceru ka arī Prezidents teiks savu vardu!!
Majors
M
vai atdot Aluksnes zaldatu rotai....!
 • 4
 • 0
>:-)
&
TĀ LŪK ! "Kā rūdījās tērauds". Nikolajs Ostrovskis Padomju laiku kulta grāmata par dzīvi un cilvēkiem, par biedriskumu un godu, pienākumu un taisnīgumu. Šī romāna varoņu dzīve piesātināta ar grūtībām, nedrošību, titānisku darbu un cīņu. Neskatoties uz materiālo labumu un labklājības trūkumu, dažkārt pat nabadzību, romāna varoņi šķiet laimīgāki kā jebkurš no mums. Jo laime jau neslēpjas tikai naudas daudzumā, dārgās mantās un tamlīdzīgi… Šie cilvēki steidzās dzīvot un dzīvoja spilgti; ar pilnu atdevi un spēku, ticēdami saviem ideāliem un ar lielu neatlaidību tos īstenodami dzīvē… " TĀ, LŪK, JA???

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas