Laika ziņas
Šodien
Skaidrs
TV kanāla retranslācijas aizliegums pamatots ar kanālā regulāri izskanējušo naida runu. Viens no biežākajiem naida kurinātājiem padomes vērtējumā ir Vladimirs Žirinovskis (attēlā)

Latvijā aizliedz retranslēt Rossija RTR

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
Фёдор
Ф
Меня только сегодня осенило зачем решили запретить канал Россия. Элементарно! Это ещё один способ спиздить деньги из бюджета на борьбу с Кремлём.
pag
p
kas tā par Rossija RTR? Man ir tikai Planeta RTR....
No mūsu dziesmas
N
Mums nevajag jūsu TēVē Mums nevajag jūsu politiku Jūsu kremlis ir nesmuks Mums nevajag jūsu jauno vilni Mums nevajag jūsu melus Krievija - a t p i s i e s !
bet
b
tā jau tas arī ir: Vai vari iedomāties, kas te Latvijā būtu tagad, ja te nebūtu krievu tanku? Būtu patstāvīga eiropas valsts bez mafijas, zagšanas, noziedzniekiem, bet milzu CCCP imigrantu masām, bez ASV un NATO karaspēka, latviska-ar skaistām celtnēm, tīrām ielām, nesabrukušām ēkām, bez bomžiem un lamām sabiedriskās vietās, bez izlaustām kāpņu durvīm, bez milzu jauniem rajoniem krievu stilā, bez kolhoziem un zavodiem, bez lamām uz ielām, ar durvīm, kuras dzīvokļos bieži neslēgtu jo nebūtu zagļu........bez piemēslotām pludmalēm un mežiem, utt....
 • 12
 • 9
Irlielāmērāticams
I
ka šī ir viena no politiskā āksta Žirinovska laimīgajām dienām... par cik Krievijā viņu neviens neņem nopietni. Tagad viņam būs ar ko lielīties.
neapšaubāmi
n
Latvija sagādās tam "urodam" vēl daudz laimīgās dienas , lai izpriecājas .
 • 9
 • 4
Ja
J
Es neskatos šo kanālu,taču mūsu presē ļoti maz ziņas no visas pasaules, ja ir internets un var visu noskatīties un lasīt.Tamdēļ laikam cilvēki skatās šo kanālu,lai salīdzinātu Latvijas med ijus un citu vakstu medijus, un ja smadzenes ir normalas katrs var no visa šī lērums izlemt un loģiski secināt kas notiek pasaulē Un nav nekas slikts JA cilvēki var klausīties dažādas ziņas.Domāju katrs sapratīs kurš te pūš stabuliti.
>Ja
&
Šo kanālu skatās latviiijci: Nu, protams, ka arī viņi ir cilvēki..Latvieši šo kanālu neskatās...Bet latviijci, kopš te iebrauca no CCCP skatījās un klausījās Govorit i pokazivajet Moskva. Un nekad neko citu.Visa viņu dzīve sākās un beidzās kremlī....Tas ir viņu vienīgais patiesības nesējs jau vairāk kā 50 gadus, un nekad te nekas nebūs citādi...
 • 14
 • 7
Фёдор
Ф
Передайте этим хуторянам из NEPLP что в Латвии есть интернет-всемирная информационная компьютерная сеть, связывающая между собой как пользователей компьютерных сетей, так и пользователей индивидуальных компьютеров для обмена информацией. И кто нибудь научите их пользоваться компьютерами))
Фёдор ienīst Latviju
Ф
un latviešus.
 • 6
 • 6
Xyёдор
X
ЛГБТ-ийн фермерүүдээс Латви интернетэд суурилсан мэдээллийн сүлжээг интернетэд байрладаг бөгөөд компьютерын сүлжээний хэрэглэгч, компьютер хэрэглэгчдийн хооронд мэдээлэл солилцохыг холбодог. Мөн хэн нэгэн хүн компьютер ашиглахыг заадаг))
 • 7
 • 5
Nejēga
N
Labi gan labi gan, tagad visi krievi vakaros, kolīdz tumšs paliks, ies gultiņaš uz čuču. Varētu vēl internetu aizklapēt, tad būtu miers mājās, jo mēs nezinātu, ko lielais austrumu kaimiņš par mums domā.
>nejēga
&
tas ko austrumu kaimiņs domā par Latviju, latviešiem un latviijciem ir pilnīgi dažādas lietas, un tās neviens TV kanālos neteiks....
 • 7
 • 0
miermīlis
m
Ja es nezinu, ko par mani domā ienaidnieks, tad kļūst tik labi, tik labi. Kāds miers visapkārt, es esmu mierīgs, tik mierīgs , kā simts ķīnieši!
TV skatītājs
T
Kāds Rossija RTR ? Ir 5 kanāli : LTV1, LTV7, Re:TV, TV24 un SportaCentrs. Tik daudz labu filmu, ka sarakstītas zibatmiņās pat nav laika noskatīties.
DDD
D
Nebūs krievu TV , okupanti paši muks no Latvijas. Sibīrijas pērtiķiem būs zudusi dzīves jēga .
Boris>DDD
B
Nevajag nekādus deportacijs. Tas ir speka variants. Pietiek ar repatriacijas veiksanu-ka ar vaciesiem jus veicat 1939.gada....
 • 3
 • 4
Mūsu dziesma
M
inokentijsmarpls.bandcamp.com/track/krievija-atpisies
>No mūsu dziesmas...
&
Redz-latviijciem jau vajag Rossiju, ne jau latviešiem....
 • 9
 • 5
No mūsu dziesmas
N
Mums nevajag jūsu tēvē Mums nevajag jūsu politiku Jūsu kremlis ir nesmuks Mums nevajag jūsu jauno vilni Mums nevajag jūsu melus Krievija atpisies !
 • 9
 • 4
Pipars
P
Intriga ir nobriedusi... daudzi šovakar skries skatīties ko Solovjovs teiks savā raidījumā par "briesmīgi" nedemokrātiskajām Latvijas varas iestādēm.... Arī Kisiļovu Latvijas publika gribēs redzēt komentējot šo manā skatījumā jautro situāciju... Mēs pēc fakta vērojam kā anglosaksoņi reāli visā pasaulē praktiski no visurienes iet prom...! Savukārt viņu 90-mitajos ieceltās elitārās varas grupas "bailēs" lien no ādas ārā... Nepamet mūs... kam tu mūs atstāj ar šiem "BAURIEM" redz... saiminiek... kā mēs tos Krievus... a - mēs arī šitā viņus un pēc tam lūk arī šitā... mmm...!!! Teikšu kā ir man tiešām ir jautri skatīties šo izmisuma un izpatikt gribošo - kurpes bučot gatavo elitāriju traģikomēdiju...! he he... Nu vai nav nožēlojama situācija?... Neapskaužu... ne Latvijas ne baltijas ne arī citas eiropā no ASV ieliktās varas grupas... izskatās ka šie cilvēki elementāri baidās no bezdarba..!!!
Papirs
P
Intriga ? Nomierinies, noskaties TV Panorāmu un ej gulēt ! Soli pa solītim mēs Latviju atbrīvosim no okupantu sērgas !...
 • 14
 • 8
Zirnis>Pipars
Z
Man nemaz tādu RTR Rossija nerāda: man ir tikai RTR Planeta....
 • 6
 • 3
he-heee
h
pilns latviešu valodas nets ar latviijciem-soviets....Un te vēl kāds apgalvoja ka latviešu valodas zināšanas šos integrēšot LV, ka vajagot skolas latviešu valodā....ka nezinot latviešu valodu. Nu-tagad zina, bet kas no tā šo cilvēku apziņā mainījies?
biedri latviijci:
b
te jau sen jums visiem tika teikts: vai nu domoi-na Rodinu, vai integrēties Latvijā. Nav citu variantu.
es
e
var skatiities caur you tube utt. paldies par reklaamu un par velti
var visādi>es
v
bet tas tikai liecina ka bez CCCP imigrantu repatriācijas neiztikt-ka viņi paši ir pret integrāciju Latvijā.
 • 9
 • 6

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas