Laika ziņas
Šodien
Apmācies
Pedagogu trūkumu cer risināt ar jaunu studiju programmu un algu celšanu

Problēmas sakne nav tikai atalgojums

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
azalea
a
Problēmas sakne ir laikā, kāds jāpavada darbā un darba līgumā, kur atrunāti darba pienākumi un laiks no...līdz darbā.
Lasta
L
Problēmu sakne - haoss izglītības sistēmā, pieļautais, ka bērni var skolotājiem uzspļaut tiešā un pārnestā nozīmē, un, protams, arī atalgojums.
rommels
r
cik zinu,skolotājja,vai skolotājs cieš rupību no audzēkņa,vai nes!tagat esot sistēma,skolotājiem jāpakļaujās!manā laikā,kad mācijos internātskolā,jā audzinātāja bija sadiste!ta drīkstēja -ieb neviens nesūdzējās!4 llasē man pārsita vācu valodas skolotāja galvu,ar manu meiteļa jostas sprādzi,un man galva pecāk sāka strutot,a viņa to izdarija apzinātilai viņam vieglas!a 90desmitajos pedagogi muka no skolām!pedagogi var būt lopi!bērns nevar pateikt!stučīt ta sodīs!tagat saka ka skolēns skolotāju dauza!vajag krieviski apredeļitsa! pirms atvadām no brīvības es centos būt brīvs!tikai man pie brīvas sētas nebija domu aizlaisties!tagat man vēl māte dzīva,es viņu no mājas nevaru izmest!es pats biju aizmucis,jo viņa teica ka es viņu izmetīšu!ko pārmest ja mentam klausijusi,un es mudaks tam mentam kurpes spodrināju!eta suki,kā valdībā!katrs saņem savu sodu!saņems!šķēle tupa gatavojies norīt savu sazagto!es domāju ka mani a nāve paņems klasiski!ātri!man nav ka vēlētos mirt!a sāpes mugurā pieņemās!
(((
(
Mani pārsteidz kas cits. Valsts par savu naudu (mūsu nodokļiem) budžeta grupās apmaksā pedagogu, mediķu, juristu u.c. apmācību. Taču kad vajag pedagogu, mediķi, policijas izmeklētāju, viņu nav. Kur viņi palikuši? Aizgājuši uz labāk apmaksātiem darbiem. Kāpēc viņiem neliek atstrādāt uz nodokļu maksātāju rēķina iegūto izglītību? Kā būtu, ja privātajā sektorā apmaksātu kādam izglītību, bet viņš pēc absolvēšanas pateiktu: atvaino, es pie tevis nestrādāšu, te viens piedāvā maksāt vairāk????
.
.
Problēmas sakne ir tā, ka sistēma ir sapuvusi un turklāt stipri liekulīga.
...
.
Jā, padomju okupantu ievazātā "krievu" skolu sistēma ir jālikvidē...
  • 1
  • 1
Z Līvmane
Z
Vispār apbrīnojami, ka kāds ir gatavs mācīties un strādāt par pedagogu... ar šādu atalgojumu..
Interesanti
I
Cik latviešu valstij izmaksā jauno okupantu kalves - "krievu" skolas ?
voila
v
atalgojums ir pat ļoti būtiska lieta pasaulē , kurā valda nauda. No tā ir atkarīgs skolotāja prestižs mazā cilvēciņa vērtību sistēmā. Skolotāja prestižs šodien ir sarucis katastrofāli un tas arī atbaida jaunos šajā arodā. Ar saukļiem te nebūs līdzēts, šis pragmatisma gadsimts
Krējums Saldais
K
"Problēmas sakne nav tikai atalgojums...". . . Mani vienmēr mulsina šādi truli apgalvojumi. Nu kā padomju laikos, Homo debilus līmenī. Ja problēmas sakne nav atalgojums, tad kāpēc to skolotāju trūkst? Nu ielieciet vienreiz experimenta kārtā kaut vai 1500. Slabo? A uzturēt visas iestādes un centrus un vēl lērumu nevalstisko ar 4 ciparu algām nav Slabo?
prokurors Vioriks
p
Nevis 1500, bet - siksna. Labākais līdzeklis pret problēmas sakni. Bikses nost un - taisni pa problēmas sakni.
  • 1
  • 0
Skābputra
S
Kas ellē-ratā ir Slabo ? Vai kāds ungāru izcelsmes sociālo zinātņu dižgars ?
  • 5
  • 1
Neslāvs
N
Problēmas sakne ir paralēlā okupantu skolu sistēma. Par valsts naudu tiek gatavoti interfrontes atbalstītāji un potenciālie latviešu slepkavas .
kas dārzā
k
Skolotāja profesija, tāpat kā mediķa, policista uc. profesijas Latvijā ir tikai fanātiķiem un altruistiem, kas ir gatavi strādāt idejas vārdā! NEKAD ar skolotāja algu nevarēs nopelnīt iztiku ģimenei ar bērniem! Apbrīno vēl tas jauniešu daudzums, kas ir gatavi bezjēdzīgi tērēt 4 gadus augstskolas studijām profesijai kurā nekad nestrādās! Tas norāda uz absolūtu profesionālās ievirzes vakumu skolā! Šī statistika apstiprina Latvijas valsts izglītības sistēmas baisāko pusi - uzdevumu iznīcināt jaunietī individualitātes un pārliecības par savu rīcību īpašības, spēju kritiski domāt un rīkoties mācoties!

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas