Laika ziņas
Šodien
Daļēji apmācies
Rīgā +8 °C
Daļēji apmācies
Pirmdiena, 17. februāris
Konstance, Donats
Lai arī Preču un pakalpojumu drošuma likums regulē slēpošanas trašu darbību, tas nav saistošs visos aspektos

Slēpošanas drošuma standarti Latvijā – vāji regulēti

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
pag, pag
p
Ko tā Diena te raksta? Un kur paliek liberālisma svētā govs-brīvais tirgus? Vai tik Diena nav bolsevikiem pārdevusies?
Inga Zeniņa
Vedot běrnu uz kalnu, vecākiem ir jāizvěrtě riski un jāapzinās iespějamās sekas.Ne visi var būt slěpotāji un ne visi var būt śahisti. Galvenā atbildība gulstas uz vecākiem..ja viņi pieņem lěmumu iesaistīt savu běrnu aktivitātěs..kas saistās ar paaugstinātu risku. Pilnīgi nesaprotama ir mātes rīcība..kura pamet běrnu un aiziet uz kafejnīcu ...!!! Piedodiet..tā ir vecāku bezatbildī[email protected]
Inga Zeniņa
Ja temperatūras rādītāji nokrituśies līdz-10C ..iespějams ir arī jāpadomā par to, vai aktivitāti nepārlikt uz pieměrotāku laiku, jo arī tā ir tikai vecāku izvěle.
  • 1
  • 2
Jānis Knēziņš
J
Inga, man Jums jautājums, kur jāatrodas bērnu vecākiem, ja gaisa temperatūra uz kalna ir -10C, un bērns ir stundu privātā nodarbībā ar instruktoru?
  • 3
  • 0
Jānis Knēzińš
J
Līva Legzdiņa-Kāršeniece nedaudz samelojās. Uz kalna darbinieki piedāvāja Markusa mātei vest bērnu pāšai uz Siguldas traumpunktu. Markuss bija apauts ar pilnīgi jauniem slēpjzābakiem "Fischer RC420", prikt trīs dienas iepriekš veikalā MySport, ar profesionāļu ieteikumu. Pēc negadījuma trases darbinieki ne reizi nepainteresējās par bērna veselību. Jā, bija viens zvans no trases, kur Reiņa trases darbinieks jautāja, kamdēļ Markuss nav ieradies uz nākamo trenniņu. Cienījamie vecāki, ja varat atļauties, vedat bērnus uz Austriju vai Šveici, tur parūpēsies par Jūsu bērnu veselību.
alias
a
Ja neatvērās slēpju stiprinājumi pie kritiena, par to atbild slēpju izīrētājs. Tā ir visur pasaulē un tā ir jābūt arī Latvijā. Nepareizi aprēķini.
we
w
Ja senchi nopeerk zaabakus uz izaugshanu, tad rezultaats ir likumsakariigs. Un ja veel tie nav pietiekoshi aiztaisiiti, tad logjiski ka kaaja tajos ljurkaajaas un taa vietaa lai attasiitos stiprinaajumi, luuzt kaaja.
zars
z
Pie maza ātruma var arī neatvērties un izgriežas kāja...
  • 1
  • 0
Jānis Knēziņš
J
Es varu atļaties pirkt savam bērnam jaunus zābakus katru mēnesi! Tākā zābaki nebija probēma!
  • 1
  • 0
Aizsajūsmasaizrāvāselpa
A
Neaizmirstiet stingri noteikt, kādā leņķī drīkst būt kalna nogāze! Noteikti vēlams izveidot kalnu insekciju! Inspekcijai - uzticības telefonu, kā arī - Edmunda Johansona vārdā nosaukto izlūkdienestiņu!
Jānis Knēziņš
J
Izguli reibumu!
  • 1
  • 0

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Iespējas tikt atpakaļ mazinās(23)

Dānijas apgabaltiesa tomēr nolēmusi Latvijas pilsoni Kristīni Misāni izdot tiesāšanai Dienvidāfrikas Republikā (DĀR), kurā viņa apsūdzēta par sava bērna nolaupīšanu. Latvijas atbildīgās iestād...

Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas