Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Tiesa norāda uz būtiskām prokuratūras kļūdām, sagatavojot Zolitūdes traģēdijas krimināllietu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
patiesībā
p
JEBKURĀ normālā valstī LIKUMS ir absolūti primārs un ekskluzīvi prioritārs. Protams, ar VISĀM no tā izrietošajām konsekvencēm jeb elementāri likumsakarīgajām un absolūti neizbēgamajām SEKĀM. Un, PATIESĪBĀ - viss ir atkarīgs tikai un vienīgi no tā, vai attiecīgajā valstī valda LIKUMS (NEVIS pat demonstratīvi NElikumīgas "konteksta sapratnes" n-tās versijas, atbilstoši ikreizējām visbiežāk apzināti noziedzīgi sashēmotām "īpašajām vajadzībām" un mafiozi koruptīviem "pasūtījumiem"), un vai LIKUMS tiek konsekventi respektēts un pildīts attiecībā uz VISU un VISIEM vienādi obligāti saistoši un pašsaprotami likumpaklausīgi, sevišķi kategoriskā "kontekstā" - attiecībā uz 100% VISIEM tā dēvētajā "tiesībsargājošajā" SISTĒMĀ funkcionējošajiem "LIKUMĪGI ATBILDĪGAJIEM" personāžiem. Ir sacīts: "Viens Likums un viena Taisnība VISIEM!" Savukārt, kā zināms: "Likuma nezināšana (un, īpaši jau, pat nevēlēšanās zināt) neatbrīvo no LIKUMĪGĀS ATBILDĪBAS."
homo a computer sedan
h
Ne jau tiem trīs muļķišiem no prokuratūras jāatbild, bet prokuratūras vadībai, kas viņiem lika pie lietas pievilkt un apsūdzēt arī Rīgas domes amatpersonas un Maxima darbiniekus. Bija tādi, kas uzreiz vadībai teica, ka vainīgais ir tikai viens, bet viņus neklausījās, par pretī runāšanu atņēma prēmijas un piemaksas, lika saukt pie atbildības arī visus būvuzraugus un drošības tehnikas inženierus, tas ir, lai vainīgai būtu arī Maxima darbinieki un varētu no Maxima naudu piedzīt.
LPSR
L
30 gadu fakti norāda uz boļševiku radītās mērkaķu pasugas HomoSovetikus un viņu pēcnācēju pilnīgo nespēju veidot civilizētu pārticīgu valsti priekš labajiem ļaužiem.
no malas skatoties
n
Pretīgā, pērkamā, nekompetentā tiesa. Tos tiesnešus vajadzētu sodīt ar brīvības atņemšanu. Tādu spriedumu dzirdot var secināt, ka tiesa ir pērkama. Nolādētie tiešneši.
homo a computer sedan
h
Nē, te mēs redzam uz savas ādas, ka Latvijā tiesneši ir kompetenti un nav uzpērkami vai ietekmejami. Tiesa negāja pa populisma ceļu, pa kuru to gribeja vest prokurori pēc iespējas vairāk cilvēkus par viskautko sodīt un pēc iepējas lielākas summas no visiem, no kā var, piedzīt, bet tiesa sprieda lietu godīgi- notiesāja vienu patiesi vainīgo un visus nevainīgos attaisnoja. Tas ceļš, ko gāja tiesa, nebija vieglākais. Par to viņus tagad visi lamā. Vieglākais bija populisma un pasūtījuma pildīšanas ceļš. Ja viņi būtu gājuši to, tad viņus tagad visi slavētu.
 • 3
 • 1
:)
:
Manuprāt, tiesas lēmums ir loģisks, pamatots un saprotams, ko nevar teikt par apsūdzību.
 • 6
 • 2
noriebies
n
Vispār vāks, kas notiek Latvijā. 54 līķi un viens vainīgais un tikai 6 gadi????? Nolādēta valsts, kas neaizstāv noslepkavotos.
 • 7
 • 9
Uz prokuroru rēķina!
U
Cietušie un vainojamais drīkst nerespektēt šo spriedumu un to pārsūdzēt, savukārt valsts amastpersonām beidzot vajadzētu saprast, ka valsts pusei ir jārespektē arī 1.instances tioesu nolēmumi. Savukārt, ja Skradailis un co paliek pie sava uzskata un pierādījumiem, un sniedz apelācijas protestu, tad viņiem zaudējuma gadījumā viennozīmīgi vajadzētu samaksāt tiesāšanās izdevumus
tik tiešām
t
Visi vainīgi ,tikai ne tiesa.
 • 6
 • 5
Uz prokuroru rēķina!
U
Cietušie un vainijamais drīkst nerespektēt šo spriedumu un to pārsūdzēt, savukārt valsts amastpersonām beidzot vajadzētu saprast, ka valsts pusei ir jārespektē arī 1.instances tioesu nolēmumi. Savukārt, ja Skradailis un co paliek pie sava uzskata un pierādījumiem, un sniedz apelācijas protestu, tad viņiem zaudējuma gadījumā viennozīmīgi vajadzētu samaksāt tiesāšanās izdevumus
a ko ta nu?
a
Tā ir tiesas drosmīga rīcība. Tiesai nav jāpadodas sabiedrības spiedienam Taču visvairāk šajā procesā riebjas neiecietīgā blondīne, kas visus šos gadus savu popularitāti Saskaņas vēlētāju vidū vairojusi uz Zolitūdes upuru asarām. Kūdījusi viņus, izmantojot cietušo bēdas, kultivējusi naidu pret valsti. Tajā pašā laikā Rīgas būvvaldi un Ušakovu, kas lielā mērā vainojami šajā traģēdijā, mazgājusi baltus. Tagad Rīgas domes vēlēšanās viņa atkal un atkal "jās ar šo zirgu". Pretīgi.
opapā
o
Gumijas stiepšana un patieso vainīgo neatrašanās uz apsūdzēto sola būtu tā tiesas drosmīgā rīcībā?
 • 4
 • 4
Nja
N
Viedi vārdi.
 • 5
 • 4
Juris Mastiņš
J
Vai man tikai izskatās, bet vai nav ņirdzīgs skatiens?
Nja
N
Tas, kā izskatās, mīt Jūsu smadzenēs.
 • 4
 • 5
Spriedums ir ļoti precīzs
S
Katram ir jāatbild par savu darbu. Būvkonstruciju slodzes rēķina būvinženieris nevis veikala vadītājs, arhitekts vai vēl kāds cits.
Sodītkāri mazohisti
S
Latvijās prokuratūra, galvenokārt, sastāv no diezgan aprobežotiem, sodītkāriem mazohistioem, kas izsitušies ar lielu centību. jebkurā sarežģītākā lietā viņi netver laukumu. Viņiem ka tik kādu sodīt, ka tik noprotestēt kādu tiesas spriedumu kaut līdz trešajai instancei.
Nja
N
Liela centība ir minēta nevietā.
 • 7
 • 2
Irlielāmērāticams
I
ka tiesnesis Erlens Ernstons ir reāls tiesnesis. Var vēlēties, lai Latvijā būtu vairāk tādu.
Jr. Bezoss II
J
Tiesnesis ir pārgatavojies Latvijā tiesāt Misāni. Lēmums būs objektīvs, bet prokuratūra būs slikti veikusi pirmstiesas izmeklēšanu.
oskars
o
ja prokuratura atkal slikti nostradaja , tad butu jaatkapjas generalprokuroram , pietiek blameties ...
Sevišķi
S
nekaunīgs ģīmis. Vai jau iepriekš saņēmis "pateicību" par "pārgalvīgo" spriedumu?
Jā -
J
spriedums tiešām ir "pārgalvīgs". Tikai diemžēl vissliktākajā nozīmē, kādu šajā vārdā var ielikt.
homo a computer sedan
h
Spiedums pārgalvīgs, jo nepildīja sabiedrības pasūtījumu, bet tiesu sprieda godīgi un pēc taisnības.
 • 2
 • 1

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli


Ziņas

Vairāk Ziņas


Politika

Vairāk Politika


Rīgā

Vairāk Rīgā


Novados

Vairāk Novados


Kriminālziņas

Vairāk Kriminālziņas