Laika ziņas
Šodien
Daļēji saulains

Putins: Es apskaužu Obamu

Krievijas prezidents Vladimirs Putins žurnālistiem teicis, ka "apskauž ASV prezidentu Baraku Obamu" par to, ka viņš ticis cauri sveikā" pēc plašajiem spiegošanas skandāliem, vēsta Voice of Russia. Runa ir par bijušā ASV izlūkdienestu darbinieka Edvarda Snoudena nopludinātajiem dokumentiem, kas izgaismo ASV starptautiskās spiegošanas darbības un izraisījuši plašus skandālus un protestus.

"Es viņu apskaužu. Es apskaužu Obamu, jo viņš var ko tādu paveikt, bet tikt cauri sveikā," skaidroja Putins.Tomēr, uzstājoties plašas Krievijas un ārvalstu žurnālistu auditorijas priekšā, Putins atzinis – valstis aizvien "skatījušās cita citai uz pirkstiem" un tas nav nekas jauns - spiegošana ir pastāvējusi vienmēr. 

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS

Vairāk LAIKRAKSTA DIENA PUBLIKĀCIJAS


Aktuāli

Tramps: ASV pietiek ieroču, lai karotu mūžīgi

ASV prezidents Donalds Tramps otrdien platformā "Truth Social" paziņojis, ka Savienoto Valstu rīcībā ir teju neierobežots pasaules labāko ieroču daudzums, ar ko var karot mūžīgi.

Hamenei apglabās Mašhedā

Irānas augstākais līderis ajatolla Ali Hamenei, kas sestdien tika nogalināts ASV un Izraēlas triecienos, tiks apglabāts svētpilsētā Mašhedā, otrdien vēsta ziņu aģentūra "Fars".

Baltijas valstis

Vairāk Baltijas valstis


Eiropa

Vairāk Eiropa


ASV

Vairāk ASV


Krievija

Vairāk Krievija


Tuvie austrumi

Vairāk Tuvie austrumi


Cits

Vairāk Cits