Laika ziņas
Šodien
Skaidrs

Ar vijoli blakus. Saruna ar komponistu Imantu Kalniņu

Pievienot komentāru

0/1000 zīmes
hg
h
Itamaram tikai putra un jevreju geji galvā. Pauls salīdzinājumā ar ImKu ir banālu ziņģu cepējs. Endrjū Loids Vēbers savu slavenāko melodiju nospēra no ImKas, un to dzied visā pasaulē, tā padarīja zagli bagātu.
Alberts
A
Krējums Saldais vienšūņiem ir tikai 2 krāsas - melna un balta un par pārējo paleti un attiecību dimensijām bauriem nav ne jausmas. Imants mēģināja paskaidrot citu kultūru skaistumu, vēršos uzmanību uz savas tautas tradīcijām, bet vienšūņi neattīstās - viņiem joprojām ir tikai 2 krāsas: melna un balta un morāles nav jo tā nav šūpulī ielikta un Veidenbaums tuvāks ..
Alberts
A
Katrā ziņā LIELA LATVIJAS personība, kas iespējams informaciju ieguva no mums nezināmiem kanaliem PSRS laikā, bet izmatoja, to lai apgaismotu baurus kas diemžēl palika un turpina būt bauri
Itamars Toledano
Tas nu ir aplami spriests! Ne jau Saeima dala talantus (vai tos spodrina!) imkām, pimkām vai I.Kalniņam. Viens no latviešu komponistiem, ko slavē visā pasaulē ir R.Pauls . Manā arhīvā ir vairāk kā simts videoklipu vienai pašai MĀRIŅAI (nupat tapis pat Covid variants!), un tā vien rādās, nav otras tādas dziesmas, ko joprojām dzied visi - gan arābi, gan Austrumeiropa un Rietumeiropa, gan Āzija...No i.Kalniņa nezinu nevienu dziesmu, kas vispār tiktu kaut kur citur (izņemot Latviju dziedāta, tā ka, tā ĢENIALITĀTE sprauslā (vai slavē) veco un nejauko veci vien pašu!
iebilde
i
Piekrītu, ka Saeima nenāca ImKas talantam par labu. Bet līdz tam uzrakstītais daudz kas ir ģeniāls. Un kuru latviešu komponistu tad slavē Rietumos? Ādolfu Skulti? atvainojiet... Un tas nav kritērijs. Viens kaut kāds (savervēts?) emigrācijas latvietis savēja (čekistu?) Paulu Dambi, sparauslādams pret ImKu, ka tas jaucot žanrus. Kurš tagad slavēs dambi?
atgādinu
a
ir tāds komponists Pēteris Vasks. Eiropas mūzikas vidē ļoti populārs.
 • 1
 • 0
tā ir
t
Zagļi, korumpanti un tautas iznīcinātāji iedomājas, ka viņi palamās Krieviju, un tad visi viņu grēki būs izpirkti, bet šie skaitīsies latviešu tautas patrioti.
Krējums Saldais
K
Letiņi ir šausmīgi dīvaina tauta - ja kāds atklāti pasaka - Krievija ir valsts kā valsts un nevajag špļaut uz viņu vai kaitināt, tad tas ir kremlins un dzimtenes nodevējs. Ja kāds sāk lamāt Krieviju, tad viņš ir patriots un cīnītājs par okupācijas seku izbeigšanu, glābējs un mesija vienā personā. Secinājums - letiņiem piemīt lamājošais patriotisms :)
to Krejūns Skābais
t
Krieveļi ir vēl dīvaināki - pis savu māti un nemaz nekaunās par to. Un atklāti saka - krievija ir slepkavu un varmāku valsts, un par to dabon lodi pierē. Un vēl saka: nevajag uz krieviju ŠPĻAUT, jo tas ir LAMĀJOŠS patriotisms.
 • 12
 • 4
padomājiet
p
Imants Kalniņs ir ģeniālākais latviešu komponists laikaposmā pēc II pasaules kara. "Spēlēju, dancoju", "Rīta cēliens", 4. simfonija un "Pūt, vējiņi" fināls ir latviešu klasikas zelta fondā, varbūt pat šī fonda spilgtākās lappuses Un komponists ir jāvērtē pēc mūzikas, nevis pēc politiskajiem uzskatiem, jo šī bēdīgā tradīcuija nāk no kompartijas ideoloģijas, kura vismaz šādā veidā pie mums sparīgi atdzimst, un tas ir ļoti skumji.
sajūsmīgajam
s
Nevajag pārspīlēt. Komponistam bija dots liels talants, bet to daļēji noslīcinaja saeimas bufetē. Un ar 4. un 5.simfoniju līdz Ā. Skultes 5.simfonijai neaizsniedzās. Rietumos Im.Kalniņš neatstāj to iespaidu, ko Latvijā.
 • 31
 • 3
Tīra jērumu idioloģija.
T
Maukot, maukot un vēl reiz maukot. Un citādi nedrīkst! Punkts un basta. Lūdzu!
 • 6
 • 4
Inga Jēruma
I
Paldies! Tieši tā. Tīrā padomju ideoloģija – viņš NEDRĪKST tā domāt!!! Un basta.
 • 4
 • 12
Kāds trauks, tāds sūds.
K
Bet sūds neatdzimst.
 • 8
 • 2
Gaterists
G
Tas imants ir viens labs iekšālaidējs!
tik un tā LNNK
t
Beidziet d..st, "īstie letiņi". Būtu jūs kaut 1/5 daļu izdarījuši Latvijas labā, trulgalvji, no Imanta paveiktā, būtu pa pirmo. Tā runāt var tikai tie kas Imantu nepazīst. Lai tev veselība , Imant, turies, vējš pūš no rietumiem!
Imants Kalniņš
I
Man austrumi mīļāki. Iebāz to savu rietumu vēju vienā vietā!
 • 30
 • 14
Zāra Goldbauma
Z
Imantam Kalniņam ir aukstas un saltas acis. Tādas mironīgas. Tās nekad nav siltas un mīļas, un no tās saltuma, droši vien, arī Helga sala. Tautai savus elkus vajadzētu dziļāk papētīt, pirms Dieva vietā pielūgtu!
Itamars Toledano
Imantam Kalniņam ZEM VISIEM VĀRDIEM nav JĒZUS KRISTUS, un viņa karogs MEITEŅU BRUŅČI un AUGSTPAPĒŽAS KURPES. Lai arī vecim drīz šīs telpas jāpamet (jo - ŠEITAN ESAM VIESI), bet gaismas - kā nav, tā nav. Acīmredzot, gaismas kambari ne Imanta Kalniņa dvēselē mīt, jo pārāk daudz to jodu un raganu, ar kuriem kopā tas nelabais atpakaļ ellē ir dzīts.
>:-)
&
Kas tad, nu, atkal par indevi? Vairs krieviju neslavinās «tovārišķ» Imant?
Anita
A
Lai veselība komponistam,bez kura latvju tauta būtu garā daudz ,daudz nabagāka.
To Anita
T
Kā tu zini, KAD tauta garā ir daudz nabagāka, un KAD daudz bagātāka? Vai ir kāda institūcija, kas mēra gara bagātības amplitūdu? Un vai veselība nāk no novēlēšanas jeb no lūgšanām?
 • 12
 • 0
to Opiss
t
Velns savējos nesteidzina. Mērķis, šā vai tā, atpazīts un godam pelnīts!
 • 5
 • 0
Opis
O
Imantam Kalniņam gan ir laba veselība, ja tā dzerdams varēja tik ilgi nodzīvot.
 • 8
 • 1
Gars no Dieva nāk.
G
Nevis no zaimiem.
 • 26
 • 2
puķina presatejašē
p
Sveiciens no mūsu kopīgā drauga Valoģas Okuroka, tovarišč Kalņin !
Zero
Z
Kalnciema iela laiž bez brīvdienām. Bet Zāru savulaik droši vien atraidīja.
 • 4
 • 15

Uzmanību!

Pieprasītā sadaļa var saturēt erotiskus materiālus, kuru apskatīšana atļauta tikai pilngadību sasniegušām personām.

Seko mums

Seko līdzi portāla Diena.lv jaunākajām ziņām arī sociālajos tīklos!

Ziņas e-pastā

Saņem Diena.lv aktuālās ziņas e-pastā!

Žurnāla "SestDiena" publikācijas

Vairāk Žurnāla "SestDiena" publikācijas


Aktuāli

Caurvējš – latviešu zīmols(1)

Nepamatotas bailes vai zinātniski izskaidrojams fenomens? Kāda būtu visprecīzākā definīcija un raksturojums slavenajam caurvējam, kuru pilnīgi noteikti vismaz no nostāstiem pazīst katrs latvietis, ...

Brāļu Kastro laikmeta beigas(1)

Šā gada aprīļa vidū par atkāpšanos no Kubas Komunistiskās partijas Centrālās komitejas (KKP CK) pirmā sekretāra posteņa – augstākā amata valstī – paziņoja 89 gadus vecais Rauls Modesto Kastro Russ j...

Šonedēļ SestDienā

Vairāk Šonedēļ SestDienā


SestDienas salons

Vairāk SestDienas salons


Pasaule

Vairāk Pasaule


Politika

Vairāk Politika


Tēma

Vairāk Tēma


Pieredze

Vairāk Pieredze


In memoriam

Vairāk In memoriam


Tuvplānā

Vairāk Tuvplānā


Ceļojumi

Vairāk Ceļojumi


Latvijai vajag

Vairāk Latvijai vajag


SestDienas receptes

Vairāk SestDienas receptes


Dienasgrāmata

Vairāk Dienasgrāmata